VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

Apartmány VYBRANÉ MALINSKA

 • Kód produktu: HR-1115
 • K moru: 300m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Ostrov Krk, Malinska Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori
Doprava Autokarom, Vlastná
Stravovanie Bez stravovania
Ubytovanie 1/2 AP / 1/2 STUDIO / 1/4 AP / 1/6 AP

Cena za 1 osobu od 69 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje


Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  súkromné apartmány v okolí mesta Malinska.

 • Vybavenie

  v blízkosti - reštaurácie, kaviareň, market.

 • Ubytovanie

  apartmány typ 1/2 AP - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť, typ 1/4 AP - dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť, typ 1/6 AP - tri 2lôžkové spálne, denná miestnosť, vždy sprcha a WC, SAT TV , vybavený kuchyn. kút, balkón alebo terasa.

 • Stravovanie

  individuálne.

 • Pláž

  okruhliaková, kamenistá, betónové pláty, cca 300-1000 m.

 • Šport

  vyžitie podľa miestnej ponuky.

 • Doplňujúce informácie

  prihlasovací poplatok cca 4 EUR/os. - platí sa jednorazovo na mieste. Možnosť dokúpenia klimatizácie.

 • Zľavy

  dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO. Dieťa od 2 do 4 rokov bez lôžka v termíne do 24.6. a od 2.9 - platí 29 EUR/os./týždeň, v termíne 24.6.-2.9. - Platí 39 EUR/os./týždeň. Na ceny pre osobu na prístelke sa informujte v CK.

 • Zvláštne zľavy

  cena pobytu do 24.6. a od 2.9. zahŕňa mimoriadnu zľavu 7=6

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie klimatizácia - 49 EUR/apartmán/týždeň, detská postieľka 5 EUR/deň - platba na mieste.

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Ostrov Krk

Malinska

Popis

Zemědělská a rybářská obec, přístav a oblíbené letovisko Malinska na severozápadním pobřeží ostrova Krku se nachází v širokém stejnojmenném zálivu (zaljev Malinska), 13 km severně od města Krku. Vyniká bohatou vegetací (borové lesy, zahrady, sady).

Ubytování v Malinské
turistický komplex Haludovo - Ribarsko Selov v Malinské, který svého času patřil po architektonické stránce k vynikajícím hotelovým stavbám na celém pobřeží, není v současné době v provozu. Přesto je však hotelová nabídka pestrá. Další možnosti hotelového ubytování nabízí sousední letovisko Njivice.

Koupání v Malinské
Malinska má pláže zčásti z drobných kamínků (doplněné uměle), zčásti je tvoří betonová plata na slunění s upravenými vstupy do vody. Borový les poskytuje ochranu před sluncem. Pláž Rupa byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality.

Sport v Malinské
Sportovní rybolov, potápění, jízda na koni, kuželky, minigolf, tenisové kurty, jachting. V září Kvarnerská regata. Možnost pronájmu vodních skútrů. V okolí cyklistické trasy.

Zábava v Malinské
Diskokluby a diskoterasy. Každý rok festival lidových písní a tanců z ostrova Krku (první srpnová neděle), folklor ostrova se pokládá za obzvlášť pozoruhodný.
23. července fešta - lidová slavnost k svátku sv. Apolináře (Sveti Apolinar), patrona Malinské. Fešta Malinská noc (Malinkarska noć) koncem července.

Kultura v Malinské
15.6. - 15.9. akce festivalu Kulturní léto v Malinské (Kulturno ljeto u Malinskoj), hudební a pěvecká vystoupení. Lze navštívit starý františkánký klášter v části zv. Porat (etnofrafická sbírka, lis na olivy, hlaholské památky atd.

Výlety z Malinské
- promenádní přímořská cesta (lungo mare) zvaná Rajská cesta(Rajski put) z Malinské do Njivice 7 km
- Omišalj 14 km
- Krk 15 km
- Dobrinj 10 km
- Výlet lodí do Beli na ostrově Cres nabízejí místní agentury za cca 130 kun
- Trajektový přístav Valbiska pro výlety na ostrov Cres (příp. i Lošinj) - 12 km

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 - 2015

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.