Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Apartmány ANA

 • Kód produktu: HR-02171-3
 • K pláži: 100m
 • Pláž do 100 m:
 • Do centra: 8000m
 • K moru: 100m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Ostrov Korčula, Žrnovo-Uvala Rasohatica Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT, Skupina produktů 3
Doprava Vlastná
Stravovanie Bez stravovania
Ubytovanie Apt. 2(+0) / Štúdio 2+2 / Apt. 4(+2)

Cena za 1 osobu od 149 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  vila Ana je umiestnená v malebnej zátoke Rasohatica, cca 4 km od obce Žrnovo a 8 km od mesta Korčula. Príchod do zátoky je po poľnej ceste, označené šípkami. Jedná sa o malú, veľmi pokojnú zátoku, v ktorej sa nachádza len pár letných domov miestnych obyvateľov. Na tunajšej kamienkovej pláži je tak vždy veľa miesta.

 • Vybavenie a služby

  pri najväčšom z apartmánov je k dispozícii vonkajší bazén s morskou vodou. Prístup k bazénu vedie cez terasu hostí, ktorí bývajú v tomto apartmáne. Hostia ostatných apartmánov tak môžu využívať bazén len po vzájomnej dohode. Pod vilou je k dispozícii mólo s možnosťou uviazania vlastného člna. Miesto pre parkovanie je zabezpečené cca 150 m od vily. Príchod až k vile autom nie je možný.

 • Ubytovanie

  vo vile sú k dispozícií celkom 3 apartmány. Typ Apt. 4(+2) - 2 dvojlôžkové spálne a denná miestnosť s rozkladacím gaučom a kuchyňou,grill, sprcha, WC, ST TV, priestranná terasa. Typ Studio 2+2 -  miestnosť s 2 lôžkami, kuchyňou a rozkladacím gaučom, sprcha, WC, terasa. Typ Apt. 2(+0)- dvojlôžková spálňa, oddelená malá kuchyňa, sprcha, WC, malá terasa.

 • Stravovanie

  individuálne.

 • Pláž

  priamo pod vilou vlastná prírodná, betónové pláty, cca 100 m od vily okruhliaková pláž, s pozvoľným vstupom do mora, vhodná pre deti.

 • Doplňujúce informácie

  do zátoky nie je privedená elektrika ani vodovod a niektoré mobilné siete sú mimo dosahu. Spotrebiče vo vile sú tak napájané solárnymi panelmi (napätie je obmedzené) a kvalitná pitná voda je z miestnych zdrojov. Varenie a chladnička fungujú pomocou propán - butánových fliaš. Bez škrupuli si tu tak môžete pripadať ako "moderní robinsoni". Pobyt je vhodný pre všetkých, ktorí chcú tráviť dovolenku mimo akýkoľvek ruch, obklopení krásnou mediteranskou prírodou, bez technických vymožeností modernej doby. Predaj na vyžiadanie. 

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO. Osoba na prístelke v 4+2 AP - ZADARMO.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie bez stravy na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Interaktívna mapa oblasti

Ostrov Korčula

Žrnovo-Uvala Rasohatica

Vesnice Žrnovo leží na ostrově Korčula. Žrnovo je vesnice s přibližně 1 000 obyvateli. Je vzdálená 4 km od hlavního centra ostrova od obce Korčula. Vesnice je tvořena několika malými osadami a to Prvo Selo, Brdo, Kampuš, Postrana a spadají pod něj také zátoky Žrnovská Banja, Vrbovica, Medvinjak, které jsou dnes známými turistickými destinacemi se spoustou nových vil, apartmánů a restaurací.Žrnovo je zajímavé svou folklórní tradicí.

Památky
Hlavní atrakce vesnice jsou kostel sv. Roka, kostel sv. Vida ze 14. století a tvrz Baničević.

Spojení
Do Žrnova se dostanete trajektem do Korčuly a poté po asfaltové silnici do Žrnova.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.