Cestovná kancelária Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
1219

Neptún kluby v Chorvátsku - zábava pre deti aj dospelých

logo Neptun klub   

V sobotu 2. 7. 2022 odštartovali prvé Neptun kluby v Chorvátsku. V tejto letnej sezóne sa na ne môžete tešiť v destináciách: Trogir (hotel Medena), Promajna (pavilóny Dukić A, B, C), Drvenik (Holiday Resort Antonija) a Brist (hotel Riva).

Vo všetkých Neptun kluboch Vás čaká animačný program pod vedením českých skúsených animátorov, ktorý je určený ako pre deti, tak aj pre dospelých. V programe napríklad nájdete: Aquadance (aerobic vo vode), ranné rozcvičky a pretiahnutie sa pri mori, loptové hry, kreatívne aktivity, maľovanie na kamienky, rodinný štvorboj, pirátsky chodník, výrobu masiek, večernú diskotéku a iné aktivity.

S programom na daný týždeň Vás animátori zoznámia v príjazdový deň, čím je najčastejšie sobota. Pokiaľ prichádzate v iný deň, do programu sa samozrejme môžete kedykoľvek zapojiť. K dispozícii sú Vám informačná tabuľa s rozpisom programu, ktoré sú umiestnené pri recepciách ubytovacieho zariadenia. Tu sa dozviete vždy o akú aktivitu sa jedná, kde av koľko hodín sa bude odohrávať.


Neptun kluby sú veľmi obľúbenou formou zábavy. Deti si užijú krásne chvíle pri mori so svojimi rovesníkmi, a rodičia si môžu trošinku oddýchnuť. Prezrite si našu bohatú fotogalériu aj s videami. Tešíme sa na Vás v Neptún klube!


Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE Animácia a zábava v NEPTUN KLUBE


3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje