Cestovná kancelária Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
1455

HIT SEZÓNY 2023: Penzión Antunović, Trpanj, Chorvátsko, pobyty od nedele a od stredy

Predstavujeme ďalší hit tohtoročnej sezóny - Penzion Antunović!

TERAZ NOVO: pobyty vlastnou dopravou s nástupom v nedeľu a v stredu, jednoducho sa tak vyhnete silnej sobotnej premávke.

Nachádza sa na polostrove Pelješac, v pokojnej dedinke Trpanj, ktorá má podľa mnohých najkrajšie pláže v celom Chorvátsku. Najbližšia z nich sa nachádza iba 150 m od objektu. Každý deň sa podávajú bohaté raňajky formou bufetu. Večeři je možné zakúpiť v neďalekom hoteli Faraon.

Do penzionu Antunović je možné cestovať vlastnou dopravou, letecky z Prahy, nebo autobusom z Česka i Slovenska!

Penzion ANTUNOVIĆ, Trpanj, Chorvátsko Penzion ANTUNOVIĆ, Trpanj, Chorvátsko Penzion ANTUNOVIĆ, Trpanj, Chorvátsko Penzion ANTUNOVIĆ, Trpanj, Chorvátsko

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje