Cestovná kancelária Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
1447

Výlet na Limnose - kostolík a kaplnka v jaskyni, lávové vyvreliny, púšť vo vnútrozemí

Dovoľte, aby som sa podelila o báječné zážitky z výletu, ktorý sme uskutočnili s našimi klientmi 20. júna na gréckom ostrove Limnos.

Spoločne sme navštívili miestny kostolík a kaplnku Panagia Kakaviotissa, ktorý je postavený v jaskyni v skale pri vrchole hory Kakavos. Cesta hore ku kostolíku viedla po kamennom chodníku medzi skaliskami odkiaľ sme sa mohli kochať úžasnými panoramatickými výhľadmi na morský záliv pod nami.
Obdivovali sme zaujímavé tvary, ktoré vytvorila príroda v podobe lávových vyvrelín Farakla. Prešli sme sa púšťou Ammothines, ktorá sa nachádza vo vnútrozemí ostrova Limnos a ktorá dáva človeku na chvíľu zabudnúť na to, že sa nachádza v Grécku a nie na Sahare v Afrike. Nasledoval obed v dedine Sardes v miestnej taverne Palja Mas Jitonia, kde sme si náramne pochutnali. Po obede sme sa vrátili dole na pobreží.

Ďakujem všetkým, ktorí sa zúčastnili, bolo to super. Teším sa na ďalšie spoločné akcie.

Srdečne zdravie
Marcela, delegátka TRAVEL FAMILY na ostrove Limnos

Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos Grécko, ostrov Limnos


3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje