Cestovná kancelária Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
1458

Požiare v Grécku

Dovoľujeme si Vás informovať o situácii týkajúcej sa požiarov v Grécku, a to na ostrovoch Rhodos, Korfu a polostrove Peloponéz, kde aktuálne trávia svoju dovolenku klienti cestovnej kancelárie TRAVEL FAMILY. (žiadnemu z nich požiare nijako dovolenku nenanarušujú).

RHODOS

MZV ČR neodporúča cestovať do oblastí ostrova Rhodos, ktoré sú postihnuté požiarmi.
Aktuálne sa jedná o tieto oblasti: Kiotari, Gennadi, Pylonas, Laerma, Lardos, Lindos, Kalathos, Malona, Asklipeio, Peukous, Massari a Charaki.

Cestovná kancelária TRAVEL FAMILY nemá v uvedených oblastiach žiadnych klientov. Žiadna evakuácia klientov TRAVEL FAMILY neprebehla, neprebieha a ani nie je nutná.

Oblasti Stegna, Faliraki a Kolymbia, v ktorých trávia svoju dovolenku klienti TRAVEL FAMILY, nie sú nijako dotknuté požiarmi a služby prebiehajú v plnom rozsahu. Lety nie sú zrušené a svoju dovolenku si klienti TRAVEL FAMILY môžu užiť vo všetkej pohode. Všetkým klientom TRAVEL FAMILY pred odletom odporúčame vykonať registráciu v systéme dobrovoľnej registrácie pred cestou do zahraničia, ktorý prevádzkuje MZV SR: https://mzv.sk/web/sk/sluzby/ak-cestujete-do-zahranicia/registracia-pred-cestou-do-zahranicia

Informácie z médií sú znepokojujúce, ale Vás chceme uistiť, že si klientov TRAVEL FAMILY veľmi vážime a ich bezpečie je u nás na prvom mieste. Celú situáciu stále monitorujeme prostredníctvom našich delegátov, sme v kontakte s miestnymi orgánmi a zástupcami konzulátu na mieste.

Pozrite sa na dnešné ranné video z letoviska Stegna od delegátky TRAVEL FAMILY na ostrove Rhodos:

KORFU

Aktuálne horí hora Pantokrator, ktorá je umiestnená na severovýchode ostrova.

Cestovná kancelária TRAVEL FAMILY má svojich klientov iba v letovisku Agios Stefanos, ktorý leží severozápadne cca 30 km od Pantokratora.
Klientov TRAVEL FAMILY sa tento požiar nijako netýka.

PELOPONÉS

Aktuálne požiare sú v severnej oblasti Peloponézu – Aígio.

Cestovná kancelária TRAVEL FAMILY má svojich klientov iba v letovisku Tolo, ktoré je od Aígia vzdialené 150 km.
Klientov TRAVEL FAMILY sa tento požiar nijako netýka.

Last Minute3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje