Cestovná kancelária Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
1201

Od 1. 6. sú zrušené všetky obmedzenia pre cestu na Kypr

K 1. 6. boli zrušené všetky reštriktívne vstupné podmienky pre cestovanie na Cyprus (očkovacie certifikáty, testy, a podobne), vstup na Cyprus je teraz úplne bez obmedzenia. Zároveň je tiež od 1. 6. zrušená povinnosť nosenia rúšok a respirátorov vo vnútorných priestoroch (s výnimkou verejnej hromadnej dopravy, zdravotníckych zariadení, opatrovateľských domov atď., kde je zakrytie úst a nosa stále povinnosťou).

Rovnako bez akéhokoľvek covid-obmedzenia je možný prechod hranice medzi južnou (gréckou) časťou Cypru a severnou (tureckou) časťou Cypru.

Už skôr (od 18. 4.) bola na Cypre zrušená povinnosť vyplňovať pred cestou formulár Cyprus Flight Pass.

Last Minute Leto 2022

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje