Cestovná kancelária Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
1281

Grécky ostrov Skyros - novinka v ponuke

Výborná správa pre milovníkov autentického Grécka. Novo sme zaradili do našej ponuky grécky ostrov Skyros.

Ostrov Skyros je súčasťou súostrovia Sporady v Egejskom mori. Kvôli svojej takmer izolovanej polohe a nie celkom ideálnemu dopravnému spojeniu zostáva tento ostrov stranou masovému turizmu.
TRAVEL FAMILY vám ako jediná cestovná kancelária v Českej republike ponúka túto exkluzívnu destináciu s leteckým spojením z Prahy bez prestupu.
Spoznajte historické mestečko Skyros (Chora), ktorého uličky stúpajú od pobrežia až ku kláštoru na samom vrcholku hory. Milovníci poloprázdnych pláží a priezračného mora budú týmto ostrovom úplne ohromení.

Prečítajte si viac o ostrove Skyros (v českom jazyku).

Grécko Skyros

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje