Cestovná kancelária Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
1555

Fandite futbalu s nami! K moru na EURO 2024

Fandili ste niekedy svojmu futbalovému tímu pri mori, napríklad v Chorvátsku alebo v Grécku?

Predstavte si, že sedíte na pláži, slnkom vyhriaty piesok sa valí cez prsty na nohách a morský vánok vás príjemne ochladzuje. Slnečné lúče sa odrážajú od vĺn, lapanie mora Oživuje výkriky čajok a všade okolo vás je skvelá atmosféra plná radosti a očakávania futbalu.

Dovolenka pri mori EURO 2024

Ak sa tešíte na futbalové EURO 2024, spojte príjemné s ešte príjemnejším a sledujte futbalové zápasy priamo z pohodlia plážového kresla. Travel Family vám ponúka Možnosť spojiť tieto dve vášne do jedného nezabudnuteľného zážitku. Okrem sledovania futbalu môžete využiť aj rôzne iné aktivity. Chorvátsko a Grécko sú známe nielen svojimi plážami, morom a kúpaním. Môžete sa vydať na výlety po okolí, objavovať krásy miestnej prírody, kultúry alebo histórie, alebo sa jednoducho zabaviť lenošením s koktejlom v ruke. A večer, po vzrušujúcom futbalovom zápase, si môžete dopriať večeru v jednej z miestnych reštaurácií a vychutnať si atmosféru letného večera v reštaurácii pri mori naplno. Či už zveríte starostlivosť o svoje chuťové poháriky chorvátskemu šéfkuchárovi v miestnej chorvátskej krčme alebo gréckemu šéfkuchárovi v miestnej gréckej krčme, môžete si byť istí, že vám poskytne nezabudnuteľný gastronomický zážitok, ktorý vás prenesie priamo do srdca miestnej kuchyne s lahodnou zmesou chutí a vôní.

Vyberte si zo širokej ponuky destinácií a termínov a rezervujte si dovolenku ešte dnes. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete Chorvátsko, Grécko alebo inné krajiny, luxusné rezorty alebo útulné penzióny alebo apartmány, štúdiá alebo vily, z našej širokej ponuky si vyberie každý. Vďaka futbalovým majstrovstvám EURO 2024 bude vaša tohtoročná dovolenka pri mori jedinečná a nezabudnuteľná. Zažite jedinečnú dovolenku pri mori s majstrovstvami Európy vo futbale a Travel Family.

Tlačová správa Futbalový šampionát EURO 2024 v Chorvátsku turistom neunikne

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje