Cestovná kancelária Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
1223

Dubrovnícka karta je minulosťou. Privítajte Dubrovnícky pas.

Analógová Dubrovnícka zľavová karta na pamiatky je minulosťou. Bolo to oznámené na tlačovej konferencii 11. 7. 2022 a taktiež bol predstavený nový zľavový systém, tzv. Dubrovnik Pass.

Dubrovnik Pass - tento digitálny pas umožní efektívnejšie riadenie predaja a vstupov na pamiatky v Dubrovníku pomocou webovej aplikácie a e-shopu.

Zahŕňa vstup na Dubrovnícke hradby, do Kniežacieho paláca, do rodného domu Marina Držiča, do Námorného múzea, do Františkánskeho kláštora (múzea), do Národohospodárskeho múzea, do múzea Moderného umenia, do Prírodovedeckého múzea, do galérie Dulčić do domu Vlacha Bukovca.

Ďalej je v páse zahrnutá aj doprava mestskými autobusmi Libertas. Jednodňový pas má v sebe zahrnutý prevoz 24h, tri denný pas má 6 jázd mestskou hromadnou dopravou, a siedmich denný pas má 10 jázd mestskou hromadnou dopravou.

Pri kúpe pasu získate tiež nárok na ďalšie zľavy, či už na vstupy do pamätihodností, tak aj zľavy na výlety v Dubrovníku a okolí, zľavy do obchodov so suvenírmi, na zážitkové aktivity, do reštaurácií.

Ceny pasu: 1denný 250 kún, 3denný 300 kún a 7denný 350 kún. Pas si môžete kúpiť on-line na www.dubrovnikpass.com.

Pokiaľ plánujete návštevu Dubrovníka hoci len na jediný deň, kúpu pása vrelo odporúčame, pretože napríklad len za samotný vstup na Dubrovnícke hradby sa platí 250 kún.

Zdroj: www.dubrovnikpass.com


Last Minute DubrovnikLast Minute Leto 2022

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje