Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
383

5 jarných dôvodov prečo odísť na relaxačný pobyt

Máte po zime všetkého dosť? Ste unavení a bez energie? Najvyšší čas vytiahnuť zo skrine jarné topánky a ísť na mmalý výlet. Ešte pred tým, než niekam vyrazíte, sadnite si na chvíľku k počítaču a vyberte si miesto, kam sa za relaxom a oddychom vydáte.

Existuje mnoho rôznych zariadení, kde urobia všetko pre to, aby ste si maximálne oddýchli: kúpeľné centrá, wellness komplexy a hotelíky, hotely pri termálnych kúpeľoch, či kúpaliskách. S deťmi alebo bez detí – záleží len na vás, či chcete relaxovať len sami so sebou , alebo si chcete užiť skvelú rodinnú dovolenku.


Ak sa rozhodnete ísť s deťmi, vyskúšajte napríklad aquapark:


Česko – Špindlerův Mlýn – HOTEL AQUA PARK


Hotel AQUA PARK 01

 

Hotel AQUA PARK 02

 


Pre samotárov a milovníkov romantiky vo dvojici odporúčame:


Maďarsko – Bükfürdo – HOTEL PIROSKA


Hotel PIROSKA

 

Slovensko – Velký Meder – HOTEL THERMAL VARGA


Hotel THERMAL VARGA

 


No a tu sa bude páčiť úplne všetkým:


Slovinsko – Moravske Toplice – HOTEL TERMAL


Hotel TERMAL 01

 

Hotel TERMAL 02

 

 

Alebo si vyberte z ďalších možností z našej ponuky Kúpele a wellness 2017

 

ČO VÁM JARNÝ RELAXAČNÝ POBYT PRINESIE?


 • Oddýchnete si a zaženiete stres
  Jednoducho už len preto, že nemusíte vôbec nič robiť. Nevaríte, neupratujete a neničíte si nervy dennými starosťami. Dlho spíte, vyrazíte si na prechádzku, vyberiete si nejakú upokojujúcu procedúru a v hlave máte príjemne prázdno. Ak vyrazíte na víkendový pobyt sami, bude to ako keby ste mali naraz tri nedele po sebe.

 • Po zime načerpáte energiu
  Zima býva dlhá, ráno je dlho tma a večer sa stmieva už o štvrtej. Slnko nesmelo ťuká na okná len výnimočne. Chýba vám vitamín D, nálada sa zhoršuje, môžete byť podráždení a unavení. Prechádzka prebúdzajúcou sa prírodou, spev vtákov i voňavá káva po poobedňajšej masáži patrí medzi tie najlepšie životabudiče.
  Toto si predsa zaslúžite… 

 • Omladnete a opekniete
  Väčšina hotelov a kúpeľných centier, ktoré sa zameriavajú na relaxačné a wellness pobyty ponúkajú mnoho procedúr, vďaka ktorým sa budete cítiť mladší a tak nejak krajšie. Bahenné zábaly, bylinkové kúpele, masáže, vírivky alebo perličkové kúpele.

 • Na svoje si prídu aj labužníci:
  už ste vyskúšali napríklad pivný kúpeľ alebo čokoládovú masáž?
  To musí byť dobrota… 

 • Trocha schudnete
  Pokojný režim bez stresu sám o sebe napomáha chudnutiu. Nabrané zimné kilá pôjdu dole ešte lepšie, pokiaľ skúsite kúpeľný program zameraný na redukciu váhy alebo na boj s pomarančovou kožou. Zacvičíte si, pridáte svižnú prechádzku či ľahký beh a váš metabolizmus sa naštartuje na chudnutie. Pokiaľ k tomu pridáte ešte lymfodrenáž, či anticelulitickú masáž, šanca na úspech sa znásobí.

 • Jednoducho si urobíte radosť
  Nie je nič lepšie ako sa trocha rozmaznávať a vychutnať si pár dní podľa seba. Schválne, kedy naposledy ste si dali darček len tak pre radosť? Myslite chvíľu len na seba, hoďte problémy za hlavu a vyrazte.

Malé radosti sa na jar obzvlášť oplatia: budete spokojnejší, oddýchnutí a len tak ľahko vás niečo nerozhádže. 

VOLAJTE na 0800 567 567 a my vám pomôžeme s výberom.

 

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje