VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

Hotel KRYM

 • Kód produktu: SK-037K
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Slovensko, Strážovské Vrchy, Trenčianske Teplice Hotel na mape
Typ zájazdu Kúpele a wellness

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  kúpeľný hotel sa nachádza na Kúpeľnom námestí priamo v centre jedného z najstarších a najobľúbenejších kúpeľných miest na Slovensku - Trenčianskych Teplíc. Hotel je priamo prepojený s celoročne otvoreným vonkajším bazénom Grand. 

 • Vybavenie

  recepcia, reštaurácia, denný bar, lobby bar, nočný bar, kaviareň, jedáleň, Wi-Fi ZADARMO v celom hoteli, zmenáreň, kaderníctvo, výťahy. 

 • Ubytovanie

  2lôžkové izby so sprchou/vaňou a WC, SAT-TV, rádio, telefón, chladnička. Izby Standard - čiastočne renovované s balkónom, Comfort - renovované s balkónom, v izbách Comfort je navyše trezor a župany. 

 • Stravovanie

  polpenzia alebo plná penzia - raňajky formou bufetu, obed a večera formou výberu z menu, šalátový bufet. 

 • Šport

  vonkajší bazén Grand, sauny, fitness, slnečné terasy na každom poschodí, stolný tenis, turecký Hammam 100 m od hotela. Vďaka blízkosti Strážovských vrchov je miesto ideálnym východiskom pre turistiku a cykloturistiku. 

 • Doplňujúce informácie

  príplatok za Silvestrovský pobyt - 69 €. Miestny poplatok - cca 1 EUR/os./deň - platí sa pri nástupe na recepcii.

 • Poznámka

  príplatok za Silvestrovský pobyt - 69 Eur. Miestny poplatok -cca 1 EUR/os./deň - platí sa pri nástupe na recepcii.

 • Cena zahŕňa

  MINIRELAX: 2x ubytovanie, 2x polpenzia, 4 procedúry (termálny kúpeľ, kúpeľ s prísadou, masáž, rašelina), vonkajší bazén Grand - 1 hod. denne, vnútorný bazén - 0,5 hod. denne, 1x sauna, voľný vstup do fitness, RELAX: 4x ubytovanie, 4x polpenzia, 8 procedúr, vonkajší bazén Grand - 2x 1 hod., 1x whirlpool, voľný vstup do fitness, DR. SENIOR: 6x ubytovanie, 6x plná penzia, vstupné lekárske vyšetrenie, 12 procedúr (termálny kúpeľ, masáž, rašelina, kúpeľ s prísadou, oxygenoterapia), vonkajší bazén Grand - 3x 1 hod., voľný vstup do fitness.

 • Voliteľné doplatky

  MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 Eur/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 Eur/deň.

Interaktívna mapa oblasti

Strážovské Vrchy

Trenčianske Teplice

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2018

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.