Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Hotel GUT RAUNERHOF

 • Kód produktu: AT-0060-GU
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Rakousko, Štýrsko, Schladming-Dachstein Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka na lyžiach, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  PRIAMO PRI ZJAZDOVKE: komfortný hotel s výhľadom na masív Dachstein sa nachádza na svahu lyžiarskeho strediska Reiteralm v dedinke Pichl bei Schladming v nadmorskej výške 986 m. 

 • Vybavenie a služby

  recepcia, vstupná hala, výťah, internetový kútik, WLAN (ZADARMO v lobby) lyžiareň, parkovanie ZADARMO, reštaurácia, bar, terasa, vínny sklad. 

 • Ubytovanie

  2lôžkové izby STANDARD (20 - 25 m2), 2lôžkové izby Grande s možnosťou 2 prísteliek s balkónom (28 - 35 m2), vždy so sprchou a WC, fén, rádio, telefón, SAT TV, trezor (ZADARMO). 
  2lôžkové izby STANDARD (20 - 25 m2), 2lôžkové izby Grande s možnosťou 2 prísteliek s balkónom (28 - 35 m2), vždy so sprchou a WC, fén, rádio, telefón, SAT TV, trezor (ZADARMO).

 • Šport a zábava

  priamo pri zjazdovke lyžiarskeho strediska Reiteralm - prepojené s lyžiarskymi strediskami Hochwurzen a Planai ( Schladming - Ski Amadé), 2 km od trati pre bežecké lyžovanie. Wellness centrum (500 m2) - fínska sauna, infra sauna, sauna, ponorný bazén, masážne sprchy, soľné kúpele, Kneippov bazén, parná kabína, vyhrievané lavice. Za poplatok: masáže, jacuzzi. 

 • Stravovanie

  polpenzia - raňajky formou bufetu, poobedný čaj, večere výber z menu 5 chodov s možnosťou výberu hlavného jedla, šalátový bar, syrový bufet. 

 • Doplňujúce informácie

  cena nezahŕňa pobytovú taxu cca 1,5 EUR/nos/osoba nad 15 rokov - platí sa na mieste. Domáce zviera za poplatok 15 EUR/noc. Detská postieľka 4 EUR/noc.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 3 rokov na prístelke - ZADARMO, dieťa od 3 do 7 rokov na prístelke - zľava 70 %, dieťa od 7 do 13 rokov na prístelke - zľava 50 %, dieťa od 13 do 16 rokov na prístelke - zľava 30 %.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a plnú penziu plus (light all inclusive) podľa vybraného počtu nocí, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň.

Interaktívna mapa oblasti

Štýrsko

Schladming-Dachstein

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.