VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Hotel FALKENSTEINER CLUB FUNIMATION KATSCHBERG

 • Kód produktu: AT-0046F
 • Zábava pre dospelých i deti počas celého dňa
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Rakousko, Korutany, Katschberg Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka na lyžiach, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  hotel prevažne pre rodiny s deťmi leží v nadmorskej výške 1.650 m v centre lyžiarskeho areálu Katschberg.

 • Vybavenie a služby

  recepcia, vstupná hala, reštaurácie, 3 bary, Wi - Fi ZADARMO, lyžiareň, parkovanie ZADARMO. RELAX: aquacentrum 2.00 m2, - vonkajší a vnútorný bazén, panoramatická relaxačná miestnosť, slnečná terasa, saunový svet 300 m2 (len pre dospelých) - 4 sauny, whirpool, Kneippov chodník, relaxačná miestnosť, solárium. Fitness centrum, lezecká stena. Za poplatok: masáže. PRE DETI: Falky aquacentrum - bazén so šmýkalka,, detský bazén. Falky land 1.000 m2 - herňa, 2 poschodová preliezka. Family world . stolný tenis, biliard, stolný futbal, šípky, kino. Baby world - herňa pre najmenších. 

 • Ubytovanie

  2lôžkové izby COMFORT (19 m2). Rodinné izby FAMILY COMFORT (27 m2) a FAMILY SUPERIOR (27 m2) - pre dve dospelé osoby a deti s oddelenou spálňou s váľandou alebo rozkladacou pohovkou, izby FAMILY SUPERIOR sú moderne vybavené. Rodinné izby FAMILY DELUXE (40 m2) pre dve dospelé osoby a 3 deti, dve spálne, obývacia miestnosť s pohovkou, na 2 poschodiach. Rodinné izby FAMILY SUITE COMFORT (32 m2) a FAMILY SUITE SUPERIOR (38 m2) pre 2 dospelých  a 2 deti so spálňou, oddelenou spacou časťou pre deti s váľandou a obývacou izbou, izby FAMILY SUITE SUPERIOR sú moderne vybavené. Vo všetkých izbách sprcha/vaňa, WC, fén, SAT TV, Wi - Fi ZADARMO, telefón, rádio, trezor, balkón alebo terasa. ( v 2lôžkových izbách COMFORT vo väčšine).
  2lôžkové izby COMFORT (19 m2). Rodinné izby FAMILY COMFORT (27 m2) a FAMILY SUPERIOR (27 m2) - pre dve dospelé osoby a deti s oddelenou spálňou s váľandou alebo rozkladacou pohovkou, izby FAMILY SUPERIOR sú moderne vybavené. Rodinné izby FAMILY DELUXE (40 m2) pre dve dospelé osoby a 3 deti, dve spálne, obývacia miestnosť s pohovkou, na 2 poschodiach. Rodinné izby FAMILY SUITE COMFORT (32 m2) a FAMILY SUITE SUPERIOR (38 m2) pre 2 dospelých a 2 deti so spálňou, oddelenou spacou časťou pre deti s váľandou a obývacou izbou, izby FAMILY SUITE SUPERIOR sú moderne vybavené. Vo všetkých izbách sprcha/vaňa, WC, fén, SAT TV, Wi - Fi ZADARMO, telefón, rádio, trezor, balkón alebo terasa. ( v 2lôžkových izbách COMFORT vo väčšine).

 • Šport a zábava

  100 od lyžiarskeho strediska Katschberg.

 • Stravovanie

  plná penzia plus (all inclusive light), raňajky, obed (snack bufet pre lyžiarov) a večera formou bufetu. Nápoje k snack bufetu a večeri zadarmo ( pivo, víno, voda, džúsy). 

 • Doplňujúce informácie

  cena nezahŕňa pobytovú taxu 2,5 EUR/noc/osoba od 18 rokov - platí sa na mieste. Povinný príplatok za Silvestrovský  večer 99 EUR/os. nad 15 rokov.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 3 rokov na prístelke - ZADARMO, ceny pre deti do 15 rokov na prístelke Vám budú zobrazené pri kalkulácii zájazdu.

 • Výhody a benefity

  Akcie platné do 31.10.2018: v termínoch 12.1.- 2.2. 2019 Vám pri pobytoch na 7 nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 15 %. V termínoch 9.12.-22.12. 2018 a 16.3.-31.3.2019 vám pri pobytoch na 5 a viac nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 20 %.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a plnú penziu plus (light all inclusive) podľa vybraného počtu nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň.

Interaktívna mapa oblasti

Korutany

Katschberg

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.