Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Hunguest Hotel PELION

 • Kód produktu: HU-0001I
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Maďarsko, Balaton a okolie, Tapolca Hotel na mape
Typ zájazdu Kúpele a wellness, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  hotel sa nachádza v centre Tapolca pri Balatone uprostred štvorhektárového parku priamo nad jaskyňou, ktorá je vhodná pri liečení problémov dýchacích ciest.

 • Vybavenie a služby

  parkovisko, obchod s darčekovými predmetmi, business centrum, kozmetika, kaderníctvo, solárium, lobby bar.

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby so sprchou (vaňou), WC, TV, telefónom, minibarom, prípojkou na internet

 • Šport a zábava

  perličkový kúpeľ, vitálny bazén, termálny bazén, detský bazén, sauna, infrasauna, biosauna, ponorný bazén, parná komora, masáže, aromaterapia, jaskynné terapie, bahenné zábaly, hydroterapia, inhalatórium, zimná záhrada (oxárium), elektroterapia, liečebné masáže, squash , 2 tenisové kurty (možno využiť od mája do konca septembra), bedmintonové ihrisko, posilňovňa, telocvičňa, minigolf.


 • Stravovanie

  raňajky (s bio kútikom) a večere formou bufetu.

 • Pláž

  perličkový kúpeľ, vitálny bazén, termálny bazén, detský bazén, sauna, infrasauna, biosauna, ponorný bazén, parná komora, masáže, aromaterapia, jaskynné terapie, bahenné zábaly, hydroterapia, inhalatórium, zimná záhrada (oxárium), elektroterapia, liečebné masáže, squash , 2 tenisové kurty (možno využiť od mája do konca septembra), bedmintonové ihrisko, posilňovňa, telocvičňa, minigolf. 

 • Doplňujúce informácie

  pod hotelom sa nachádza krasová jaskyňa, ktorej špeciálna mikroklíma vykazuje aj liečivé účinky. Miestny poplatok - cca 1,7 EUR/os./noc - platí sa pri nástupe na recepcii. Parkovanie je ZADARMO. Príplatok za Silvestrovský program a galavečeru - 239 EUR/osoba od 12 rokov, 189 EUR/dieťa 6-12 rokov, dieťa do 6 rokov ZADARMO.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 6 rokov na prístelke - ZADARMO, dieťa do 12 rokov na základnom lôžku - zľava 30 %, dieťa 6-12 rokov na prístelke - zľava 50 %, osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 30 %.

 • Výhody a benefity

  pri pobytoch na 4 noci s nástupom v nedeľu Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 25 % a pri pobytoch na 5 nocí s nástupom v nedeľu vám poskytneme mimoriadnu zľavu 20 %. (okrem termínov: 15.3.-17.3., 18.4.-22.4., 7.6.-10.6., 17.6.-1.9., 31.10.-3.11. a 20.12.-2.1.2020).

 • Poznámka

  Miestny poplatok cca 1,7 EUR/os./noc - platí sa pri nástupe na recepcii. Parkovanie je ZADARMO. Príplatok za Silvestrovský program a galavečeru - 239 EUR/os. od 12 rokov, dieťa 6-12 rokov 189 EUR/os. Dieťa do 6 rokov ZADARMO. Možnosť pobytu na ľubovoľný počet nocí, možnosť nástupu na pobyt denne.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a polpenziu na vybraný počet nocí, voľný vstup do wellness centra, využitie liečivej jaskyne, fitness centrum, parkovanie. Príplatky - v termínoch 18.4., 1.5., 23.10. a 24.12. - 49 EUR/os.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Interaktívna mapa oblasti

Balaton a okolie

Tapolca

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.