Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]elfamily.sk

WEB: www.ckvt.sk

Hotel PLETER

 • Kód produktu: HR-0104P
 • K pláži: 10m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 50m
 • K moru: 10m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Mimice Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  zrekonštruovaný hotel nachádzajúci sa v letovisku Mimice, cca 6 km od Omišu.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, kaviareň s terasou, výťah, TV miestnosť, trezor, zmenáreň, Wi-Fi ZADARMO, parkovisko (v obmedzenom množstve - je možné si ho dopredu zarezervovať).

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby so sprchou, WC, telefónom, fénom, SAT TV, minibarom, Wi-Fi ZADARMO.

 • Šport a zábava

  fitness, sauna, požičovňa bicyklov, vodné športy.

 • Stravovanie

  raňajky formou bufetu

 • Pláž

  okruhliaková, cca 20 m, sprchy na pláži, ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

 • Doplňujúce informácie

  možnosť kotvenia vlastného člna pred hotelom.

 • Zľavy pre deti

  Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 7 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 7 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa do 7 rokov s 1 dospelým - zľava 50 %. Dieťa od 7 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Osoba na prístelke - zľava 30 %.

 • Výhody a benefity

  V termíne 5.5. - 1.6. a 1.9. - 5.10. Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15 %. Zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, raňajky na vybraný počet nocí, pobytovú taxu.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, polpenzie: dieťa do 5 rokov - ZADARMO, dieťa od 5 do 12 rokov - 89 EUR/os./týždeň, osoba od 12 rokov - 169 EUR/os./týždeň.

Interaktívna mapa oblasti

Stredná Dalmácia

Mimice

Mimice
Obec a přístav Mimice se nachází na Omišské riviéře, 12 km jihovýchodně od Omiše (216 obyvatel). Je administrativní součástí města Omiše. V poslední době se rozvíjí jako malé klidné letovisko s doboru nabídkou ubytování v soukromí.

Obec Mimice je rozložena ve svahu na obou stranách Jadranské magistrály. Část s přístavem je rozložena při moři. Zde se nacházejí i soukromé vily k pronajímání.

Koupání v Mimice
Najdeme zde několik zátok s oblázkovými a kamenitými plážemi. Borový porost, který sahá až k plážím. Více pláží najdeme v oblasti Omišské riviéry (Ruskamen, Nemira, Pisak, Lokva, Rogoznica).

Zábava v Mimice
Mimice nabízí velmi pestrou nabídku zábavy. Bohatá nabídka nočních klubů Makarské riviéry, najdeme zde také café bary, výborné restaurace, hostinec, kde se každý večer připravuje pečeně, čerstvé slané ryby, kvalitní mimické víno, pizzerie. Restaurace Radmanove Mlinice, Sagita a hospůdka Caca nabízí ty nejkvalitnější gastronomické zážitky.

Sport v Mimice
Horolezectví – stěny pro začátečníky, pokročilé a zkušené. Nejoblíbenější je stěna nedaleko od Cetiny. Potápění – Vrulja je oblíbenou destinací pro potápěče, místy hloubka až 100m, ve zdi otvor, kde vytéká sladká voda z řeky Cetiny. Řeka Cetina je oblastí s horami, vodopády, pralesem a mlýnicemi, Cyklisté –projížďky po stezkách s nedotčenou přírodou. Mezi neobvyklejší trasy, patří přibližně 6 kilometrů dlouhá z Omiše do Radmanových mlýnů, dále je to paragliding, pěší turistika, míčové a vodní sporty.

Kultura v Mimice
"TEŽAČKA KRONIKA – ROLNICKÁ KRONIKA", kniha autora Jakova-Jakše Mimica, kde je popsán těžký a namáhavý život rolníka z Mimic.
Historie a památky v Mimice
Město je staré více než 3 století. Historické památky (pevnost Mirabela, kostel sv. Marie, kostel sv. Petra, kostel Ducha svatého, františkánský klášter a mnoho dalších).

Výlety v Mimice
- Celodenní lodní výlet na ostrov Brač
- Imotská jezera – dvě krasová jezera (Modré a Červené)
- Split – Diokleciánův palác (památka UNESCO

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.