VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

Hotel LABINECA

 • Kód produktu: HR-151L
 • K moru: 30m
 • Ideálna rodinná dovolenka
 • Zábava pre dospelých i deti počas celého dňa
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Gradac Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori
Doprava Autokarom, Letecky, Vlastná
Stravovanie All inclusive, Polpenzia, Raňajky
Ubytovanie 1/2 SWCBM - garance / 1/2(+1)SWCBM - garance / 1/2(+2)SWCBM - alotman

Cena za 1 osobu od 235 eur .276 eur Zľava -15% Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhodujeStrava: nerozhodujePopis hotela a zájazdu

 • Poloha

  obľúbený komplex v bezprostrednej blízkosti pláže, cca 1 km od centra mesta.

 • Vybavenie

  v hlavnej budove klimatizovaná reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, trezor, TV miestnosť, konferenčná sála, terasa, Wi-Fi.

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby s vaňou a WC, balkónom, SAT TV, Wi-Fi, telefónom, minibarom, fénom, niektoré s možnosťou prístelky. Izba typ 1/2+2 SWCBM - 2lôžková izba a denná miestnosť s rozkladacím gaučom vhodným predovšetkým pre 2 deti do 12 rokov, 2 balkóny.

 • Stravovanie

  služby ALL INCLUSIVE - plná penzia formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie od 16:00 do 17:00, večerné občerstvenie od 22:00 do 22:30, konzumácia miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov od 10:00 do 23:00 hod. na terase.

 • Pláž

  okruhliaková, cca 30-100 m, vhodná pre deti.

 • Šport

  vonkajší bazén so sladkou vodou, multifunkčné pieskové ihrisko, biliard, bowling za poplatok, požičovňa bicyklov za poplatok, stolný tenis, vodné športy.

 • Doplňujúce informácie

  program ALL INCLUSIVE ďalej zahŕňa: využívanie bazénov (ležadlá a slnečníky pri bazéne ZADARMO v obmedzenom množstve), 4x týždenne živá hudba, 1x týždenne dalmatská večera, tenisové kurty (pri hoteli Laguna) po dohode s recepciou - 1x týždenne ZADARMO / izba, šípky, basketbalové ihrisko, plážový volejbal, minigolf. Bohatý animačný klubový program v rámci NEPTUN KLUBU v priestoroch blízkeho hotela Laguna bude prebiehať v období od 16.6. do 8.9., v dňoch 2.6. - 16.6. a 8.9. - 22.9. - program pre seniorov. Izby 1/2+1 SWCBM sú prednostne obsadzované 3 osobami. Parkovanie na stráženom parkovisku za poplatok cca 5 EUR/deň, počet parkovacích miest pri hoteli je obmedzený (rezervácia nie je možná). Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok. Chladnička v depandanci za poplatok 5 EUR/deň (na vyžiadanie). Nástupný deň streda je možný iba v kombinácií s autobusovou alebo leteckou dopravou.

 • Zľavy

  ZĽAVY: dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko so stravou - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Dieťa 12-15 rokov na prístelke - zľava 30 % (táto zľava sa nevzťahuje na izby "na vyžiadanie"). Osoba od 15 rokov na prístelke - zľava 10 %. Dieťa 3-12 rokov bez lôžka ako 2. dieťa v izbe 1/2+1 alebo 3. dieťa v izbe 1/2+2 - zľava 50 %. Dieťa do 12 rokov na základnom lôžku - zľava 30 %.

 • Zvláštne zľavy

  LETECKY VÝHODNĚ: Při zakoupení letecké dopravy a ubytování vám poskytneme 5-10 % slevu na ubytování i dopravu - nelze kombinovat se slevou za včasný nákup.

 • Poznámka

  Vybírejte pobyty s autobusovou dopravou nejen na 7 ale i na 10-11 nocí sobota-středa/středa-sobota z vybraných nástupních míst.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, služby ALL INCLUSIVE/polpenziu/raňajky na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort vrátane poistenia storna zájazdu: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka pre dieťa do 3 rokov - 5 EUR/deň, prenájom trezoru - 3 EUR/deň.

Hodnotenie zákazníkov

Aktuality

Neptun kluby na Jadrane v plnom prúde

Neptun kluby na Jadrane v plnom prúde

Ani tento rok naše Neptun kluby nezaháľajú a je v nich pekne živo. Deti sa bavia skoro od rána do večera a ani chvíľku sa nenudia.

Kúpanie, cvičenie v mori, hry, súťaže a kreatívne aktivity. Každý deň sa deťom venujú naši super animátori a animátorky. Na prázdninové zážitky s kamarátmi sa predsa vždy krásne spomína. :)

Prinášame vám pár aktuálnych obrázkov priamo z „miesta činu“:

V Promajne nuda nehrozí


V Promajne nuda nehrozí

Do Bašky Vody zavítala Dana Morávková


Do Bašky Vody zavítala Dana Morávková

Taká super partia sa stretla v Gradaci


Taká super partia sa stretla v Gradaci

Drvenik: Zabávajú sa deti i rodičia


Drvenik: Zabávajú sa deti i rodičia

Ešte stále váhate kam tento rok na dovolenku s deťmi?

Pozrite si naše pobyty s Neptun klubmi a vyrazte na super prázdniny:


Príjemnú dovolenku praje CK Vítkovice Tours


Volajte zadarmo 0800 567 567  |  Navštívte nás osobne  |   Napíšte nám

Interaktívna mapa oblasti

Stredná Dalmácia

Gradac

Popis

Obec Gradac a oblíbené letovisko v jižní části Makarské riviéry je současně i jejím nejjižnějším místem. Gradac leží malebně rozložen na úpatí horského pásma Rilić, 40 km jihovýchodně od Makarské a 13 km severozápadně od přístavu Ploče, při magistrále. Má velmi bohatou vegetaci. Pěstuje se zde hojně vinná réva,olivovníky, tradiční je i rybolov.

Ubytování v Gradacu
Letovisko Gradac nabízí ubytování v hotelech a v soukromí. Hotel Labineca je klimatizovaný, má k dispozici animaci pro děti a dospělé. Známý je rovněž hotel a depandance Laguna. Hotelová zařízení byla v 90. letech buď přestavěna nebo jsou úplně nová. Přibývá také možností ubytování v soukromí. Zcela nově postavené jsou například penziony Neptun a Posejdon.

Koupání v Gradacu
Gradac má krásné, dlouhé a dost široké oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, které se táhnou podél celé obce (typické tzv. žalo). Jsou částečně stíněné vegetací. Nejznámější z nich je pláž Gornja vala na jižním okraji obce, která se pokládá za jednu z nejpěknějších na Jadranu (jižně od přístaviště).

Sport v Gradacu
Dobré podmínky pro vodní sporty, tenis, stolní tenis.

Zábava v Gradacu
Především diskotéky a také tradiční lidové slavnosti: Gradacká turistická noc v červenci, oslavy sv. Michala (Sveti Mihovil) 29. září.

Památky Gradacu
Nepatrné zbytky římských staveb (na lokalitě Crkvine), pozůstatky opevnění proti Turkům (věž ze 17. stol.) - nad magistrálou. Nedaleko je hřbitov se starým, částečně dochovaným barokním kostelem. Za 2. světové války vypálili okupanti 95% domů obce.
Nejnovějším archeologickým průzkumem zde byly zjištěny základy středověkých budov, pravděpodobně sídla starochorvatských panovníků.

Výlety z Gradacu
- Městečko Metković, vykopávky antického města Narona u obce Vid, řeka Neretva, její delta, 40 km
- Jako výlet při ubytování v letovisku Gradac nebo při tranzitu do přístavu Ploče Baćinské jezero (Baćinsko jezero), 8 km od Gradce u vesnice Baćina, při magistrále. Sladkovodní krasové jezero stranou od pobřeží. Je to vlastně soustava šesti navzájem propojených, až 28 m hlubokých krasových závrtů. Hladina vody je nad úrovní mořské hladiny, dno je pod ní. Jezera jsou zásobována vodou z Vrgorackého jezera umělým kanálem. S mořem je soustava spojena odtokovým kanálem, prokopaným v letech 1911 - 1912. V jezeře žije hodně ryb, mořských i sladkovodních, protože zdejší brakická voda je pro ně velmi vhodným prostředím. Přírodní scenérie v bezprostřední blízkosti jezerní soustavy je zejména v jarních měsících při dostatku vláhy velmi malebná (bujné rostlinstvo)

Ston

Doprava: INDIVIDUÁLNA.

V období Dubrovníckej republiky bolo mesto Ston po Dubrovníku druhým najvýznamnejším mestom v republike. Význam a bohatstvo tohto mesta pramení zo Solnice (Solana), ktoré sú aj v dnešnej dobe plne funkčný. V r 1996 postihlo Ston ničivé zemetrasenie, ktoré obrátilo historický stred mestečka v ruiny. Rekonštrukcia hlavných pamiatok zničených zemetrasením je dnes takmer dokončená. Nepoškodená vtedy zostala najvýraznejšia časť niekdajšieho opevnenia, pevnosť Veliki Kaštio. Od nej vedú hradby na vrch Pozvizd a do Malého Stonu, spevnené 31 hranolovými vežami a 6 valcovými bastiónmi. Hradby boli dlhé 980 m.
Ston utrpel i menšie škody vo vojne v rokoch 1991/92. Časť hradieb je obnovená a je na ne možný prístup po schodoch od parkoviska na východnej strane mesta a dajú sa obísť na západnú stranu. Krásne výhľady na Ston a okolie sa otvárajú z horných partií, najmä z pevnosti Pozvizd. Aj keď sa mesto najviac preslávilo svojimi masívnymi a pôsobivými hradbami (svojou dĺžkou sa radí na druhé miesto na svete), dnes je úzko spájané aj s rozsiahlym chovom ustríc. Naši hostitelia nás vezmú na miesta kde sa v mori chovajú ustrice a zoznámia nás so spôsobom chovu.


Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2018

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.