Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Holiday Resort ANTONIJA,OLIVA,TRITON

 • Kód produktu: HR-0212A
 • K pláži: 50m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 1500m
 • K moru: 50m
 • Od letiska: 110km
 • Zábava pre dospelých i deti počas celého dňa
Termín 27.08. - 03.09.2022
(ubytovanie 7 nocí)
Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Drvenik Hotel na mape
Typ zájazdu Akcia STORNO ZADARMO do 30. 4. 2022, Dovolenka pri mori, Garancia, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia
Ubytovanie Izba 3(+1) SUITE-Antonija / Izba A2(+0)-Antonija / Izba 2(+1) BM-Antonija / Izba 2(+1) BM-SW-Antonija / Izba 2(+1) BM-SW-Oliva / Izba 3(+0) BM-Oliva / Studio 3(+0) BM-Triton / Apt. 2+2 BM-Triton / Apt. 5(+0) BM-Triton

Cena za 1 osobu od 347 eur .659 eur Zľava -47% Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje


Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Pozrite si video o Drveniku.

 • Poloha

  moderný rodinný hotel a depandance Oliva a Triton v pokojnejšej časti zátoky Gornja Vala letoviska Drvenik, v bezprostrednej blízkosti mora. Na mieste je vybudovaná cyklotrasa Drvenik - Gradac v dĺžke 27 km.

 • Vybavenie a služby

  centrálna reštaurácia, Wi-Fi ZADARMO, bar, terasa, výťah (v hoteli nezachádza na posledné, podkrovné poschodie), parkovisko, v blízkosti market.

 • Ubytovanie

  hotel Antonija: klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, minibarom, fénom a trezorom, niektoré s možnosťou prístelky. Typ B2(+0) menšia podkrovná izba bez balkóna, typ A2(+0) izby bez balkóna, typ 2(+1) BM - izby s balkónom a bočným výhľadom na more, 2(+1) BM-SW - izby s balkónom a priamym pohľadom na more. Typ 3(+1) FAMILY - priestranná 2lôžková izba s rozkladacím gaučom (150 x 196 cm), balkónom a bočným výhľadom na more, typ 3(+1) SUITE - podkrovná 2lôžková izba bez balkóna a izba s dvoma rozkladacími kreslami vhodnými ako prístelka pre 2 deti do 12 rokov. Depandance Oliva: moderné, komfortne vybavené klimatizované apartmány - STUDIO 2(+0) BM - dvojlôžková izba, STUDIO 3(+0) BM - 3lôžková izba, STUDIO 3(+1) B - 3lôžková izba s možnosťou prístelky, typ APT 2+2 BM a APT 2+2(+1) BM - jedna 2lôžková spálňa a priestranná denná miestnosť s 2 lôžkami, u niektorých apartmánov s možnosťou prístelky, typ APT. 4(+0) B - dve 2lôžkové spálne, typ APT 5(+0) BM - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s pevným lôžkom, vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, balkón. Depandance Triton: klimatizované 2-3lôžkové izby s úplne novým vybavením, so sprchou a WC, balkónom, SAT TV, minibarom, fénom a trezorom, s možnosťou prístelky. Izby s označením SW majú priamy výhľad na more, ostatné izby majú bočný výhľad na more. Izba 2(+0) M-SW (na najvyššom poschodí) má francúzsky balkón s priamym výhľadom na more. Izby v depandanci sú priestrannejšie, než izby v hoteli.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén (7x3 m x 1,2 m), fitness u hotelu Antonija ZADARMO. Možnosť účasti na doprovodnom, fakultatívnom animačnom programe NEPTUN KLUB. Animačný program bude predbežne realizované v období od 2.7. do 27.8.2022.

 • Stravovanie

  polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. K večeri ZADARMO neomezaná konzumácia čapovaných nealkoholických nápojov, tčapovaného kvalitného červeného a bieleho vína, kávy a čaju.

 • Pláž

  okruhliaková, cca 50 m.

 • Doplňujúce informácie

  pobytová taxa - cca 1,3 EUR /dospelá os./deň - platí sa na mieste. Parkovisko za poplatok - 35 HRK/auto/deň. Check in od 15:00 hod./check out od 10:00 hod.

 • Zľavy pre deti

  hotel Antonijja a depandance Oliva: dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 7 rokov na prístelke - ZADARMO. Dieťa od 7 do 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava 50 %. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 30 %. Na izbe môže byť vždy iba 1 dieťa ZADARMO - v prípade ubytovania dieťaťa do 7 rokov na prístelke a dieťaťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu, má jedno dieťa zľavu 50 % a druhé je ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na 3. lôžku v 3(+0) SWCBM u depandance Oliva - zľava 50 %. Depandance Triton: djeťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Djeťa do 7 rokov na prístelke - ZADARMO.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a polpenziu na vybraný počet nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Hodnotenie zákazníkov

Aktuality

Neptun kluby fandia futbalu

Neptun kluby fandia fotbalu

Majstrovstvá sveta vo futbale sa tento rok konajú v Rusku, a to medzi 14. 6. až 15. 7. Pre všetkých fanúšikov futbalu sme preto s hoteliermi v ubytovaní s Neptun klubom vyjednali možnosť sledovania všetkých dôležitých zápasov priamo v priestoroch jednotlivých hotelov. Môžete si tak vychutnať leňošenie pri mori a všetky ostatné prázdninové aktivity s tým, že pokoj vo futbalovo založených rodinách (alebo ich členov) bude zachovaný.

Icon – fotbal

Žite futbalom aj na dovolenke

Prinášame vám prehľad hotelov, v ktorých je kvalitné sledovanie futbalu zaistené:


Icon – fotbal – hotel

Gradac

Caffe Bar Labineca


Icon – fotbal – hotel

Promajna

Terasa reštaurácie Dukić


Icon – fotbal – hotel

Baška Voda

Terasa snack baru Lungo Mare

Veľká obrazovka v zóne plážového baru BORIK


Icon – fotbal – hotel

Drvenik

Plážový bar Sladka Voda

V tomto bare majú hostia všetkých troch ubytovacích miest miešané alko aj nealko nápoje za zvýhodnenú cenu.


Icon – fotbal – hotel

Trogir

Fun zóna v hoteli Medena


Príjemnú dovolenku praje CK Vítkovice Tours


Volajte zadarmo 0800 567 567  |  Navštívte nás osobne  |   Napíšte nám

Neptun kluby na Jadrane v plnom prúde

Neptun kluby na Jadrane v plnom prúde

Ani tento rok naše Neptun kluby nezaháľajú a je v nich pekne živo. Deti sa bavia skoro od rána do večera a ani chvíľku sa nenudia.

Kúpanie, cvičenie v mori, hry, súťaže a kreatívne aktivity. Každý deň sa deťom venujú naši super animátori a animátorky. Na prázdninové zážitky s kamarátmi sa predsa vždy krásne spomína. :)

Prinášame vám pár aktuálnych obrázkov priamo z „miesta činu“:

V Promajne nuda nehrozí


V Promajne nuda nehrozí

Do Bašky Vody zavítala Dana Morávková


Do Bašky Vody zavítala Dana Morávková

Taká super partia sa stretla v Gradaci


Taká super partia sa stretla v Gradaci

Drvenik: Zabávajú sa deti i rodičia


Drvenik: Zabávajú sa deti i rodičia

Ešte stále váhate kam tento rok na dovolenku s deťmi?

Pozrite si naše pobyty s Neptun klubmi a vyrazte na super prázdniny:


Príjemnú dovolenku praje CK Vítkovice Tours


Volajte zadarmo 0800 567 567  |  Navštívte nás osobne  |   Napíšte nám

Interaktívna mapa oblasti

Stredná Dalmácia

Drvenik

Drvenik
Drvenik je malá obec jihovýchodně od Živogošće. Přes Drvenik vede lodní cesta, která ho spojuje s ostrovem Hvar a Korčulou. Obec leží v široké zátoce. Na okolních loukách se pěstuje vinná réva a olivovníky. Nad obcí se rozkládá pohoří Rilić.

Památky
V okolí Drveniku lze navštívit barokní kostel sv. Jiří s vezděnými náhrobními kameny nebo zříceninu opevněné protiturecké věže ze 17. století.

Koupání
Pláže v okolí Drveniku jsou tvořeny drobnými oblázky nebo pískem. Nejhezčí pláže jsou v zátokách Donja Vira nebo Gornja Vira. Pláže jsou z části pokryty borovými háji.

Zábava
Dne 16. srpna se zde koná tradiční fešta ke cti sv. Rocha.

Ubytování
Ubytovat se v Drveniku můžete buď v hotelech nebo v soukromí. Další možnost je v Zaostrogu, který je vzdálen 3 km.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.