Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Hotel RIVA

 • Kód produktu: HR-0221R
 • K pláži: 10m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 2000m
 • K moru: 10m
 • Od letiska: 115km
 • Ideálna rodinná dovolenka
Termín 31.08. - 10.09.2022
(ubytovanie 10 nocí)
Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Brist Hotel na mape
Typ zájazdu Akcia STORNO ZADARMO do 30. 4. 2022, Dovolenka pri mori, Garancia, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Plná penzia, Polpenzia
Ubytovanie Izba 3(+0) BM / Izba 3(+1) BM

Cena za 1 osobu od 492 eur .621 eur Zľava -21% Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje


Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  ideální místo pro klidnou dovolenou, v hotelu přímo u moře (na pláži), možnost dlouhých procházek, sportovního vyžití, animace pro děti v rámci NEPTUN KLUBU. 

 • Poloha

  malý rodinný hotel situovaný priamo na pláži v pokojnom a malebnom mestečku Brist, cca 2 km od Gradacu.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, terasa, Wi-Fi v reštaurácii a na recepcii ZADARMO, parkovanie za poplatok 5 EUR/deň.

 • Ubytovanie

  klimatizované 2-3lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, niektoré s možnosťou prístelky (rozkladacie ležadlo vhodné pre dieťa do 12 rokov), niektoré s balkónom alebo terasou.  Spoločnú terasu majú celkom 2 izby typu 3+1 a 3 izby typu 2+1. Izba typu 3(+0) M sa nachádza na 1. poschodí a nemá balkón. Všetky izby majú priamy výhľad na more.

 • Šport a zábava

  detské ihrisko, v Gradaci - vodné športy podľa miestnej ponuky, požičovňa bicyklov, tenisové kurty.

 • Stravovanie

  raňajky formou bufetu, večere výber z 3 menu, polievka alebo predjedlo, šalát, dezert, možnosť dokúpenia plnej penzie - obedy výberom z 3 menu. K večeri zadarmo miestne čapované nealkoholické nápoje.

 • Pláž

  okruhliaková s pozvoľným vstupom do mora, vhodná pre deti, cca 10 m, sprchy na pláži.

 • Doplňujúce informácie

  Pobytová taxa - cca 1,3 EUR/os./deň - platí sa na mieste. Možnosť využitia bohatého animačného programu v rámci NEPTUN KLUBU, ktorý bude prebiehať od 3.7. do 28.8. v priestoroch hotela Laguna/Labineca v Gradaci, vzdialenom cca 20 minút chôdze pozdĺž mora. Pri zakúpení pobytu do 31.3. v termínoch do 26.6. a od 28.8. zľava 50% na prenájom bicyklov.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Dieťa 12-18 rokov na prístelke - zľava 50 %. Osoba od 18 rokov na prístelke - zľava 20 %.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, polpenziu/plnú penziu na vybraný počet nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, obedov - 76 EUR/os./týždeň. Na vyžiadanie možnosť zapožičania chladničky - 3 EUR/deň.

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Stredná Dalmácia

Brist

Malá obec Brist s přístavem leží ve stejnojmenné zátoce v jižní části Makarské riviéry, při Jadranské magistrále 2 km severozápadně od letoviska Gradac. Má malebnou polohu pod svahy pohoří Rilić. Brist je znám svým členitým pobřežím a krásnými drobnými zátokami. Brist má dobré podmínky pro vodní sporty.

Ubytování v Bristu
Ubytování v rozsáhlé nové moderní zástavbě. Širší nabídka ubytovacích služeb v sousedním letovisku Gradac.

Koupání v Bristu
V okolních zátokách jsou příjemné pláže z drobných oblázků, typické pro Makarskou riviéru. Především ty přispěly k tomu, že je Brist s oblibou navštěvován jako klidné oblíbené letovisko.

Památky Bristu
Brist, resp. přilehlá osada Kašić je rodištěm významného chorvatského obrozeneckého básníka fra Kačiće-Miošiće, narodil se zde v r. 1704. Z jeho rodného domu se dochovalo jen velmi málo, a to v blízkosti pozůstatků kostela sv. Markéty (nad obcí). V kostele jsou pohřbeni četní členové starého šlechtického rodu Kačićů. V blízkosti je krásný, bohatě ornamenty zdobený náhrobní kámen - stećak (viz tematické články: Bogomilové a stećci a Výlety za stećky).
Ve vesnici na mořském břehu stojí novorománský farní kostel a u něho pozoruhodný pomník básníka fra Andriji Kačiće-Miošiće, dílo Ivana Meštroviće (viz tematický článek: Split a dílo Ivana Meštroviće). Na nábřeží je též několik starých pozdně barokních domů.

Výlety z Bristu
- Gradac - 2 km
- město Ploče - 17 km
- Městečko Metković, vykopávky antického města Narona u obce Vid, delta Neretvy, 40 km
- Turisticky zajímavá místa v Bosně
- Jako výlet nebo při tranzitu do přístavu Ploče Baćinské jezero (Baćinsko jezero), 8 km od Gradce u vesnice Baćina, při magistrále. Sladkovodní krasové jezero stranou od pobřeží. Je to vlastně soustava šesti navzájem propojených, až 28 m hlubokých krasových závrtů. Hladina vody je nad úrovní mořské hladiny, dno je pod ní. S mořem je soustava spojena odtokovým kanálem, prokopaným ve 20. stol. V jezeře žije hodně ryb, mořských i sladkovodních, protože zdejší brakická voda je pro ně velmi vhodným prostředím. Přírodní scenérie v bezprostřední blízkosti jezerní soustavy je zejména v jarních měsících při dostatku vláhy velmi malebná (bujné rostlinstvo).

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.