VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

Senses Resort VRBOSKA

 • Kód produktu: HR-194V
 • K moru: 50m
 • Ideálna rodinná dovolenka
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Ostrov Hvar, Vrboska Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori
Doprava Autokarom, Vlastná
Stravovanie Plná penzia, Polpenzia
Ubytovanie 1/2(+1)SWCBM / 1/2(+1)SWCB

Cena za 1 osobu od 289 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje


Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  Senses Resort Vrboska je tvorený novozrekonštruovanými hotelovými pavilónmi (predtým pavilóny Adriatic), ktoré sú obklopené stredomorskou vegetáciou a borovicami. Nachádza sa pri najkrajších plážach ostrova Hvar, východne od mestečka Vrboska, stále žiadanej lokality pre trávenie letnej dovolenky. S Vrboskou je Senses Resort spojený chodníkom vedúcim pozdĺž mora, v dĺžke cca 2 km.

 • Vybavenie

  reštaurácia, terasa, café bar, plážový bar, konferenčná miestnosť, TV miestnosť, Wi-Fi v celom rezorte ZADARMO, centrálna recepcia, bezplatné parkovisko.

 • Ubytovanie

  moderné klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, telefónom, SAT TV, Wi-Fi, minibarom, balkónom, s možnosťou prístelky.

 • Stravovanie

  polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. Plná penzia - raňajky, obedy, večere fotmou bufetu.

 • Pláž

  kamenistá, okruhliaková, cca 50-100 m. Vyhľadávaná pláž Soline z hrubého piesku je vzdialená cca 2 minúty pešou chôdzou.

 • Šport

  vonkajší bazén so sladkou vodou, terasa s ležadlami a slnečníkmi (v obmedzenom množstve), wellness & SPA - fínska sauna, whirlpool, masáže, fitness, ihrisko pre loptové hry, plážový volejbal, minigolf, stolný tenis, detské ihrisko, tenisové kurty, požičovňa bicyklov.

 • Doplňujúce informácie

  možnosť zapožičania uterákov k bazénu (za poplatok). Ideálne miesto pre rodiny s deťmi.

 • Zľavy

  Dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Druhé dieťa do 4 rokov bez lôžka s polpenziou/plnou penziou - ZADARMO. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 30 %. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelými - zľava 50 %

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, polpenziu/plnú penziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka (5 EUR/deň).

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Ostrov Hvar

Vrboska

Popis

Malá obec s hlavním zaměřením na rybolov a zemědělství, leží na severním pobřeží ostrova Hvar. Pěstuje se zde především vinná réva a olivovník. Vrbovska leží na konci úzké zátoky asi 9 km od Stareho Gradu.

Památky
Nejatraktivnější památkou Vrboske je opevněný, renesanční, mariánský kostel Svata Marija ze 16. století, nacházející se na vyvýšenině nad obcí. Dále zde najdeme několik barokních, renesančních a gotických domů. V jednom z domů se nachází rybářské muzeum. Další památku Vrbovske je kostel sv. Vavřince.

Koupání
Koupání si můžete užít na oblázkových plážích se skalnatým pobřežím a kamennými plochami. Mezi nejkrásnější pláž Vrboske patří oblázková pláž Soline v blízkosti hotelu Adriatic. Pláže jsou lemovány borovým lesem.

Sport
Jsou zde výborné podmínky pro všechny druhy vodních sportů. Najdeme zde potápěčskou školu a dobré podmínky pro windsurfing.

Ubytování
Ubytovat se můžete v hotelu a nebo v soukromí.

Výlety
Na výlet se můžete vydat do nedalekých měst. Do Jelsy nebo Stareho Gradu.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 - 2015

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.