Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Hotel SHERATON DUBROVNÍK RIVIERA

 • Kód produktu: HR-0083O
 • K pláži: 20m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 100m
 • K moru: 20m
 • Od letiska: 15km
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Južná Dalmácia, Mlini Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  luxusný, moderný hotel cca 15 minút jazdy od Dubrovníka.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, aperitív bar, terasa, zmenáreň, konferenčná sála, Wi-Fi ZADARMO, parkovisko.

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, minibarom, kávovarom, telefónom, trezorom, fénom, balkónom, s možnosťou prístelky. Izby označené SU- bočná orientácia na more, DE - priama orientácia na more.

 • Šport a zábava

  vonkajší a vnútorný bazén so sladkou vodou, detský bazén, detské ihrisko, wellness, sauna, masáže, fitnes, tenisové kurty, vodné športy, požičovňa bicyklov a skútrov.

 • Stravovanie

   raňajky formou bufetu, s možnosťou dokúpenia večerí.

 • Pláž

  okruhliaková, cca 20 m.

 • Doplňujúce informácie

  pri nástupe na pobyt musí klient platobnou kartou zložiť zálohu vo výške 1000 HRK, táto suma mu bude po dobu 14 dní blokovaná hotelierom. Táto záloha slúži pre prípadnú útratu klientov v hoteli. Pobytová taxa cca 1,4 EUR/os/deň - platí sa na mieste.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 2 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 2 do 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava 50 % Osoba od 12 rokov s 2 dospelými - zľava 20 %.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, raňajky na vybraný počet nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, polpenzie - na ceny sa informujte v CK alebo na www.ckvt.sk.

Interaktívna mapa oblasti

Južná Dalmácia

Mlini

Malá osada a oblíbené, poklidné letovisko Mlini se nachází u severního pobřeží Župského zálivu (Župski zaljev), 11 km jihovýchodně od Dubrovníku, v oblasti Župa Dubrovačka. Letovisko Mlini leží pod Jadranskou magistrálou. Potoky, které kdysi poháněly zdejší mlýny (odtud jmého letoviska), zásobují vláhou bohaté místní rostlinstvo, na které je Mlini právem pyšné.
Letovisko Mlini má časté autobusové spojení s Dubrovníkem a Cavtatem, v létě funguje i pravidelná lodní linka.

Ubytování v Mlinech
Letovisko Mlini nabízí ubytování v hotelech, v soukromí a v kempu. Kemp Porto je v sousedním Srebrenu.

Koupání v Mlinech
Letovisko Mlini má příjemnou, pěknou dlouhou pláž z drobnějších oblázků. Další pláže podél pobřežní promenády navazují na pláže sousedního Srebrena (severozápadním směrem). Malebná scenérie - skaliska, balvany, mezi nimi menší, příjemné zátoky s drobných oblázků. Poměrně povlovný vstup do moře. Borový les sahá až k pobřeží. Pláž FKK za dep.Studenac směrem na Plat.

Sport v Mlinech
Jachting, windsurfing, vodní pólo, parasailing, vodní lyže, tenis, stolní tenis, bowling, fitcentrum v hotelu Astarea.

Zábava a kultura v Mlinech
Taneční terasa, diskotéka, noční bar. Bohaté monžnosti zábavy v Dubrovníku. Festival Župské léto - koncerty vážné a folklorní hudby se konají na letní scéně Astarea a na terase hotelu Mlini. Další kulturní vyžití se nabízí v blízkém Dubrovníku.

Památky v Mlinech
Farní kostel sv. Hilaria (Sveti Ilarij) z 15. stol. a kaplička sv. Rocha (Sveti Rok) na pobřeží.

Výlety z Mlinů
- Krásná promenádní cesta lungo mare podél moře přes Srebreno ke Kupari.
- Dubrovník 11 km severozápadně.
- Cavtat 9 km jihovýchodně.
- pravidelná sezónní lodní linka do Dubrovníka, do Cavtatu a na ostrov Lokrum, o nedělích v Čilipi k vidění krásné kroje z Konavle, též představení folklorního souboru v Pridvorje.
- oblast Konavle
- výlet do Černé Hory - do městečka Herceg Novi těsně za hranicemi, do oblasti Boky kotorské (zejména starobylého Kotoru), případně do Budvy

Ston

Doprava: INDIVIDUÁLNA

V období Dubrovníckej republiky bolo mesto Ston po Dubrovníku druhým najvýznamnejším mestom v republike. Význam a bohatstvo tohto mesta pramení zo Solnice (Solana), ktoré sú aj v dnešnej dobe plne funkčný. V r 1996 postihlo Ston ničivé zemetrasenie, ktoré obrátilo historický stred mestečka v ruiny. Rekonštrukcia hlavných pamiatok zničených zemetrasením je dnes takmer dokončená. Nepoškodená vtedy zostala najvýraznejšia časť niekdajšieho opevnenia, pevnosť Veliki Kaštio. Od nej vedú hradby na vrch Pozvizd a do Malého Stonu, spevnené 31 hranolovými vežami a 6 valcovými bastiónmi. Hradby boli dlhé 980 m.
Ston utrpel i menšie škody vo vojne v rokoch 1991/92. Časť hradieb je obnovená a je na ne možný prístup po schodoch od parkoviska na východnej strane mesta a dajú sa obísť na západnú stranu. Krásne výhľady na Ston a okolie sa otvárajú z horných partií, najmä z pevnosti Pozvizd. Aj keď sa mesto najviac preslávilo svojimi masívnymi a pôsobivými hradbami (svojou dĺžkou sa radí na druhé miesto na svete), dnes je úzko spájané aj s rozsiahlym chovom ustríc. Naši hostitelia nás vezmú na miesta kde sa v mori chovajú ustrice a zoznámia nás so spôsobom chovu.


Trsteno

Doprava: INDIVIDUÁLNA

Trsteno je ukážkou úspešne realizovaného prepojenia prírodných charakteristík v snahe dosiahnuť harmóniu medzi prírodou a človekom. Toto miesto je známe dvoma gigantickými platanmi, ktoré viac než 500 rokov staré a ktoré sú dnes súčasťou jednej z najstarších chorvátskych botanických záhrad - arboréta - najvýznamnejšieho v Chorvátsku a zároveň jediného na chorvátskom pobreží. Je tu tiež výskumné pracovisko biologického ústavu Chorvátskej akadémie vied. Arborétum bolo založené v XV. storočí a pôvodne slúžilo ako letné sídlo dubrovníckej šľachtickej rodiny Gučetic. Je vynikajúciou ukážkou záhradnej architektúry svojej doby. Park je vyzdobený mnohými sochami, boli tu postavené fontány a umelé jaskyne. Posledný majiteľ Nikola Gučetić-Basiljević (Gozza-Basegli) sem zo širokého okolia zhromaždil staré sochy a rôzne fragmenty stavieb, ktoré umiestnil v parku.


Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.