Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Lázně KARLOVA STUDÁNKA

 • Kód produktu: CZ-0035K
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Česko, Severná Morava, Karlova Studánka Hotel na mape
Typ zájazdu Kúpele a wellness, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  známe kúpele sa nachádzajú v centre obce Karlova Studánka.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, kaviareň, spoločenská miestnosť, klubovňa, čitáreň, inhalatórium, balneoprevádzka a rehabilitačné telocvične. 

 • Ubytovanie

  1 a 2lôžkové izby v 7 kúpeľných liečebných domoch (Slezský dom, Bezruč, U Lesa, Opava, Pošta, Kúpeľná vila Vlasta, vila Evžen) s kúpeľňou a WC, SAT TV, telefónom, s možnosťou prístelky. 

 • Šport a zábava

  bazén s teplou vodou 32-34 ° C, radom vodoliečebných metodík skrytých v stenách a na dne bazéna, resp. na podvodných ležadlách a laviciach, whirlpool, ďalej fínska sauna, tepidárium a zaujímavé netradičné ochladzovací metodiky, soľná jaskyňa, Vacu Well, Vibrosauna, 2 tenisové kurty, lyžiarske vleky a bežecké trate v mieste i blízkom okolí, celoročne je k dispozícii telocvičňa a fitcentrum Orlík , turistika, možnosti výletov alebo rôznych kultúrnych podujatí. V prípade nepriaznivého počasia možnosť zahrať si biliard, ping-pong, šípky alebo si požičať rôzne spoločenské hry. 

 • Stravovanie

  raňajky, polpenzia - večere výberom z menu. 

 • Doplňujúce informácie

  v prípade záujmu o ubytovanie v konkrétnom dome možno túto požiadavku uviesť ako prianie klienta, recepcia sa snaží týmto požiadavkám maximálne vyhovieť. Kúpeľný poplatok 15 Kč/os./deň, platí sa pri nástupe na recepcii. Parkovanie za poplatok 50 Kč/noc. Možnosť nástupu na pobyt denne.

 • Zľavy pre deti

  REKREAČNÝ POBYT: dieťa do 10 rokov na lôžku alebo na prístelke s 1 dospelým v izbe COMFORT v termíne: 1.1-1.5. a 1.10.-10.12. - platí 18 EUR/os./noc, 1.5.-1.10. - platí 21 EUR/os./noc., v izbe SUPERIOR - platí 21 EUR/os./noc.

 • Cena zahŕňa

  REKREAČNÝ POBYT: ubytovanie a raňajky na vybraný počet nocí, POBYT PRE ZDRAVIE: 6x ubytovanie, 6x polpenziu, liečebný balíček(1x soľná jaskyňa, 2x bazénový komplex 80minut, 1x uhličitý kúpeľ, 1x masáž klasická - 1 zostava, 1x zábal z minerálneho bahna saki - celý chrbát). RELAX V KAŽDOM VEKU: 6x ubytovanie, 6x plnú penziu, liečebný balíček (1x soľná jaskyňa, 2x bazénový komplex 80 minút, 1x uhličitý kúpeľ, 1x masáž bylinným termoforom, 5x inhalácia, 1x zábal z minerálneho bahna - chrbát, bedrá.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Interaktívna mapa oblasti

Severná Morava

Karlova Studánka

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.