Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Flexibilná dovolenka s TRAVEL FAMILY

Poskytovanie služby Flexibilná dovolenka PLUS bolo ukončené 30. 4. 2021.

Životné situácie často vyžadujú zmenu našich pôvodných plánov. Cestujte s TRAVEL FAMILY flexibilne, bezpečne a bez starostí. Nezabudnite si na svoje cesty pribaliť a ku konkrétnym zájazdom zakúpiť:

Cestovní pojištění TRAVEL STANDARD / TRAVEL PLUS / TRAVEL EXCLUSIVE / TRAVEL PREMIUM, nabízené ke všem zájezdům TRAVEL FAMILY, pokrývající také léčebné výlohy spojené s onemocněním COVID-19, včetně storna pobytu/zájezdu v důsledku onemocnění či nařízené karantény.

Do 30. 4. 2021 ZDARMA: Balíček Flexibilní dovolená PLUS, prostřednictvím kterého Vám ve spolupráci s našimi obchodními partnery přinášíme u vybraných ubytovacích zařízení a zájezdů novou možnost:

  • Besplatného odstúpenie od zmluvy v období 45-30 dní pred začiatkom čerpania služieb.
    Na hodnotu Vami uhradených záloh Vám bude vystavený voucher / poukaz, ktorý možno následne uplatniť na akýkoľvek iný zájazd TRAVEL FAMILY s realizáciou do 31. 12. 2022. Neuplatnené záloha Vám bude po uplynutí tohto dátumu vrátená.
  • Bezplatné zmeny termínu ubytovania či účastníka pobytu v čase 14 dní a viac pred nástupom na pobyt.
    Tieto zvýhodnené podmienky pre zmenu zmluvy možno uplatniť iba na služby ubytovacieho zariadenie, nevzťahujú sa na dopravu a ďalšie služby, ktoré podliehajú odstupnému a poplatkom za zmenu podľa všeobecných obchodných podmienok CK. Pre nový termín alebo osobu sú služby ponúkané za aktuálne ceny a podmienky. V prípade nevyčerpania časti uhradenej zálohy v dôsledku Vami vykonaných zmien, Vám bude na túto vystavený voucher / poukaz, ktorý možno následne uplatniť na akýkoľvek iný zájazd TRAVEL FAMILY s realizáciou do 31. 12. 2022. Nevyužitá záloha Vám bude po uplynutí tohto dátumu vrátená.
  • Balíček Flexibilnej dovolenky Plus od 1. 2. 2021 nahrádza pôvodné balíčky Flexibilnej dovolenky Standard a Premium platné do 31. 1. 2021. Od 1. 3. 2021 je tento balíček tiež rozšírený o vyššie uvedenú možnosť "bezplatného odstúpenia od zmluvy v období 45-30 dní pred začiatkom čerpania služieb", ktorá sa vzťahuje iba na zmluvy uzavreté po tomto dátume.
Odporúčáme


pdf   Volajte 048 / 224 00 20