VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Ako vaša jednotka na Jadrane Vám ponúkame najširšie možnosti dopravy. Prezrite si mapu nástupných miest, kde Vás vyzdvihnú luxusné klimatizované autobusy, ktoré spĺňajú všetky predpisy podľa noriem Európskej únie a na cesty sú využívané diaľničné úseky v Rakúsku, Slovinsku a Chorvátsku. Ceny autobusovej dopravy sú uvedené pri jednotlivých kapacitách.

Do ktorých pobytových miest vás odvezieme? 

ISTRIA: Umag, Novigrad, Poreč, Vrsar, Rovinj, Rabac (odchody od 3. 6.do 9. 9. vrátane)
KVARNER: Crikvenica, Selce, ostrov Krk – Njivice, Krk, Baška, Malinska, ostrov RAB* (odchody od 3. 6. do 9. 9. vrátane)
SEVERNÁ A STREDNÁ DALMÁCIA: Biograd na Moru, Sv. Filip i Jakov, Vodice, Split, Šibenik-Solaris, Primošten, Trogir, Omiš, Lokva Rogoznica, Nemira, Brela, Baška Voda, Baško Polje, Promajna, Makarska, Tučepi, Podgora, Drvenik, Brist, Gradac, ostrov Brač* – Bol, ostrov Hvar* – Stari Grad, Jelsa, ostrov Vis* (odchody od 20. 5. do 16. 9. vrátane)
JUŽNÁ DALMÁCIA a ČIERNA HORA: polostrov Pelješac – Trpanj, Orebić, ostrov Korčula, Mlini, Cavtat, Budva, Bečići, Petrovac* (odchody od 3. 6. do 9. 9. vrátane)   

* AUTOBUSOM NA OSTROVY: táto doprava je organizovaná vždy do najbližšieho pobytového miesta na pevnine, potom miestnymi autobusovými transfermi do miesta vášho pobytu.
Na ostrov Rab využite našu autobusovú dopravu do Crikvenice, kde vystúpite a ďalej pokračujete miestnym transférom až do pobytového miesta na ostrov Rab, a to v termínoch: 3.6., 10.6., 17.6., 24.6., 1.7., 12.8., 19.8., 26.8., 2.9.

Ostrov Brač, Hvar, Vis, Korčula, Mljet je kombináciou autobusovej a lodnej dopravy. Transfér môže byť organizovaný miestnym dopravcom, môže dôjsť k časovému oneskoreniu pri ceste. 

Čierna Hora - priamym autobusom do Gradacu, potom prestup do miestneho transféru a dovoz do miesta vášho pobytu (v mnohých prípadoch sa jedná o minibusy, či osobné autá, pre zefektívnenie dopravy do miesta vášho pobytu môže nastať ešte jeden prestup v Čiernej Hore).  

Dôležité informácie 

Konečná cena autobusovej dopravy do Chorvátska a Čiernej Hory zahŕňa: cestovný lístok tam i späť klimatizovaným autobusom. Nástupy do autobusov sú možné iba v nástupných miestach uvedených v mapke nástupných miest, a to na základe dohodnutia v cestovnej zmluve s CKVT. Ceny autobusovej dopravy sú platné len pre klientov, ktorí si zakúpili súčasne s dopravou aj pobyt z katalógu JADRAN 2016. Samostatné lístky a rezerváciu miesteniek na jednotlivých trasách CKVT nezabezpečuje. V dopravných prostriedkoch zabezpečovaných CKVT je prevoz batožiny do hmotnosti 20 kg/os. ZADARMO. Batožina s vyššou hmotnosťou môže byť z prepravy vylúčená. Autobusy sú často podrobované kontrolám hmotnosti a pri ich prekročení by mohlo dôjsť k zbytočným nepríjemnostiam.

MAPA NÁSTUPNÝCH MIEST

 

Odporúčáme