VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

1. Autobusová doprava

Ako vaša jednotka na Jadrane Vám ponúkame najširšie možnosti dopravy. Prezrite si mapu nástupných miest, kde Vás vyzdvihnú luxusné klimatizované autobusy, ktoré spĺňajú všetky predpisy podľa noriem Európskej únie a na cesty sú využívané diaľničné úseky v Maďarsku, Rakúsku, Slovinsku a Chorvátsku. Ceny autobusovej dopravy sú uvedené pri jednotlivých kapacitách.

Ilustrace - autobus

Prečo práve autobusom na dovolenku?

  • ponúkame viac ako 25 nástupných miest po celom Slovensku
  • odjazdy každý piatok od 18.5. do 21.9. vrátane
  • jazdíme bezpečne, pohodlnými a klimatizovanými autobusmi s WC
  • technický sprievodca (vo vybraných autobusoch CKVT s nástupným miestom v Bratislave)

Do ktorých pobytových miest vás odvezieme?

  • ISTRIA: Umag, Novigrad, Porec, Vrsar, Rovinj, Rabac (odjazdy od 1. 6. do 7. 9. vrátane)
  • KVARNER: Crikvenica, Selce, Novi Vinodolski, ostrov Krk, ostrov Rab* (odjazdy od 1. 6. do 7. 9. vrátane)
  • SEVERNÁ DALMÁCIA: Sv. Filip i Jakov, Biograd na Moru, Pirovac, Vodice, Šibenik - Solaris, Primošten, Trogir, Kaštel Stafilić (odjazdy od 25. 5. do 14. 9. vrátane)
  • STREDNÁ DALMÁCIA: Split, Omiš, Lokva Rogoznica, Nemira, Brela, Baška Voda, Baško Polje, Promajna, Makarska, Tučepi, Podgora, Drvenik, Brist, Gradac (odjazdy od 18. 5. do 14. 9. vrátane)
  • JUŽNÁ DALMÁCIA: poloostrov Pelješac – Trpanj, Orebić, ostrov Korčula*, ostrov Mljet* (odjazdy od 1. 6. do 7. 9. vrátane)
  • ČIERNA HORA: (odjazdy 8. 6. 14. 9.))

* Autobusom na ostrovy:

(platí iba pre autobusy CKVT s odchodom z Bratislavy)
Táto doprava je organizovaná vždy do najbližšieho pobytového miesta na pevnine, potom prebieha trajektom alebo miestnymi autobusovými transfermi do miesta vášho pobytu. Ostrov Rab – autobusom do Crikvenice, potom prestup do miestneho transferu a odvoz do pobytového miesta na ostrov Rab, platí pre termíny odjazdu: 1. 6., 8. 6., 15. 6., 22. 6., 29. 6., 6. 7., 13.7., 20. 7., 27. 7., 24. 8. a 31. 8. Ostrovy Brač, Hvar, Korčula, Mljet – doprava je kombináciou autobusovej a lodnej dopravy. Transfer je zaistený miestnym dopravcom, preto môže dôjsť k časovému posunu pri ceste. Čierna Hora – vo vybraných termínoch ubytovanie (2. 6. – 9. 6. a 15. 9. – 22. 9.) priamo do cieľových letovísk.

Důležité informace

Konečná cena autobusové dopravy do Chorvatska a Černé Hory zahrnuje: jízdenku tam i zpět klimatizovaným autobusem s WC, služby technického průvodce (na vybraných trasách). Ceny autobusové dopravy jsou platné pouze pro klienty, kteří si zakoupili současně s dopravou i pobyt z katalogu First Minute 2018 a Jadran 2018. O možnosti zakoupení samostatné jízdenky se informujte na pobočkách. V dopravních prostředcích zajišťovaných CKVT je převoz zavazadel do hmotnosti 17 kg/os. ZDARMA. Zavazadla s vyšší hmotností mohou být z přepravy vyloučena. Autobusy jsou často podrobovány kontrolám hmotnosti a při jejich překročení by mohlo dojít ke zbytečným nepříjemnostem. Přeprava zvířat na našit trasách není povolena.

Mapa nástupných miest v ČR

Mapa nástupných miest – Autobusová doprava

Odporúčáme