Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Rezidence SAN NICHOLA'S

 • Kód produktu: IT-00039
 • K pláži: 100m
 • Pláž do 100 m:
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Taliansko, Region Veneto, Lido di Jesolo Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  rezidencia je situovaná neďaleko piesočnatej pláže v tesnej blízkosti námestia Piazza Torino. Ideálne miesto pre tých, ktorí chcú tráviť dovolenku slnením na pláži.

 • Vybavenie a služby

  parkovisko, bazén, výťah, v blízkosti - reštaurácie, kaviarne, obchody, diskotéky.

 • Ubytovanie

  Apt. 2+2 - sprcha a WC, balkón, obývacia izba s kuchynkou a rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, 1 spálňa s 2 lôžkami oddelená závesom alebo zasúvacími dverami. Posteľná bielizeň a uteráky nie sú súčasťou vybavenia.

 • Šport a zábava

  bazén, v blízkosti vodné športy, loptové hry.

 • Stravovanie

  individuálne.

 • Pláž

  piesočnatá, cca 100 m, vhodná pre deti, plážový servis (slnečník + 2 ležadlá) ZADARMO.

 • Doplňujúce informácie

  cena nezahŕňa posteľnú bielizeň a uteráky, poplatok za pobytovú taxu podľa miestnej vyhlášky cca 1 EUR/os./deň, záverečné upratovanie apartmánov hostia vykonávajú sami, možnosť dokúpenia na mieste za poplatok cca 30 - 50 EUR/apartmán. Pri nástupe na pobyt sa skladá vratná kaucia 200 EUR/apartmán, ktorá slúži na prípadnú úhradu poškodeného vybavenia.
  Na vyžiadanie za poplatok: Wi-Fi - 35 EUR/týždeň, posteľná bielizeň - 6 EUR/osoba/týždeň, posteľná bielizeň + uteráky - 12 EUR/osoba/týždeň, detská postieľka - 35 EUR/týždeň.

 • Výhody a benefity

  V termínoch pobytu na od 30.5.-6.6., 13.6.-20.6. a 27.6.-1.8. na 7 nocí Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15 %.
  V termínoch pobytu na od 30.5.-13.6., 13.6.-27.6., 27.6.-1.8. na 14 nocí Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15 %.
  V termínoch pobytu na od 25.4.-30.5. a 12.9.-26.9. na 7 nocí Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 28 %.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, plážový servis: 1 slnečník a 2 ležadlá/apartmán, vstup do bazéna.

 • Voliteľné doplatky

  možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Platba na mieste, vopred na vyžiadanie: detská postieľka - 35 EUR/pobyt, posteľná bielizeň (6 EUR/osoba), posteľná bielizeň+uteráky (12 EUR/osoba), Wi-Fi modem - 35 EUR/týždeň (kapacita 15-20 GIGA). Domáci maznáčik - cca 35 EUR/pobyt.

Interaktívna mapa oblasti

Region Veneto

Lido di Jesolo

Je tvořeno několika ostrovy umístěnými do laguny. Lido di Jesolo je největší letovisko v oblasti Veneto s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží a velmi rušným turistickým životem. Podél celého letoviska vede dlouhá promenáda s restauracemi, kavárnami a obchody. V současnosti je Lodi di Jesolo největší letovisko v benátské oblasti a přezdívá se mu „ italské Miami“. Přibližně hodinku cesty od Ligo di Jesolo se nachází světoznámě proslulé město Benátky, které leží na 118 ostrůvcích spojených asi 400 mosty.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.