Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Rezidence PALACE

 • Kód produktu: IT-000211
 • K pláži: 300m
 • Pláž do 300 m:
 • Do centra: 50m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Taliansko, Region Veneto, Bibione Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  apartmánový dom sa nachádza priamo v centre časti letoviska Bibione zvanej Spiaggia pri námestí Piazza Fontana.

 • Vybavenie a služby

  v blízkosti obchody, reštaurácie, bary, kaviarne, pizzeria, zábavný lunapark, aquapark v stredisku Lignano (10km), plážová promenáda, vyhradené jedno parkovacie miesto pre apartmán, ďalšie parkovacie miesta v blízkosti.

 • Ubytovanie

  typ Apt. 3 + 0 - jedna miestnosť s tromi lôžkami, typ Apt 3 + 1 - 3lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom, typ Apt. 5 + 1 - 3lôžková spálňa, 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 1 osobu, typ Apt.6 + 1 - tri 2lôžkové spálne a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 1 osobu. Vždy vybavený kuchyn. kút (umývačka, práčka, mikrovlnná rúra, kávovar), sprcha a WC, trezor, SAT TV, balkón alebo terasa.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén, detský bazén, cyklistické chodníky, možnosť jazdy na kolieskových korčuliach a jogging na plážovej promenáde, v blízkosti požičovňa bicyklov, skútrov a automobilov, tenisové kurty (cca 12 EUR/hod.), minigolf, bowling.

 • Stravovanie

  individuálne.

 • Pláž

  piesočnatá, cca 300 m, s pozvoľným vstupom do mora. Sprchy a WC na pláži, slnečníky a ležadlá za poplatok. Plážový servis - ZADARMO (1 slnečník, 1 ležadlo a 1 kreslo na každú izbu). 

 • Doplňujúce informácie

  pobytová taxa cca 1 EUR / os. / deň - platí sa na mieste, záverečné upratovanie apartmánov hostia vykonávajú sami, možnosť dokúpenia na mieste za poplatok - typ Apt. 3 + 0 - 30 EUR / pobyt, typ Apt. 3 + 1 - 40 EUR / pobyt, typ Apt.5 + 1 a Apt.6 + 1 - cca 50 EUR / pobyt. Povinná vratná kaucia 100 EUR / apartmán.

 • Poznámka

  pobytová taxa cca 1 EUR / os. / deň - platí sa na mieste, záverečné upratovanie apartmánov hostia vykonávajú sami, možnosť dokúpenia na mieste za poplatok - typ Apt. 3+0 - 30 EUR / pobyt, typ Apt. 3+1 - 40 EUR / pobyt, typ Apt.5 +1 a Apt.6+1 - cca 50 EUR / pobyt. Povinná vratná kaucia 100 EUR / apartmán.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchyn. vybavenia, plážový servis.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Uteráky a posteľná bielizeň (možno prenajať 7 EUR / os.), Na vyžiadanie - malý pes (35 EUR / týždeň), klimatizácia (35 EUR / týždeň), detská postieľka (25 EUR / týždeň) - platba na mieste.

Interaktívna mapa oblasti

Region Veneto

Bibione

Přímořské letovisko v Itálii v regionu Benátsko, jedno z nejoblíbenějších mezi českými turisty. Má asi 2 000 stálých obyvatel, v létě se však jejich počet až zestonásobí. Bilione má 8 km dlouhou, mírně se do moře svažující pláž. Letovisko má 4 části, a to Ligo de Pini, Spiaggia, Ligo del Sole a Pineda. Za návštěvu určitě stojí romantická města Benáky s Veronou. Bibione se vyznačuje krásnými plážemi s pozvolným vstupem do moře, vynikající infrastrukturou a velkým množstvím zeleně v letovisku.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.