Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

DIONYSIA

 • Kód produktu: GR-1001DI
 • K pláži: 200m
 • Pláž do 200 m:
 • Do centra: 1500m
 • Od letiska: 20km
 • Ideálna rodinná dovolenka
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Grécko, Zakynthos, Xehoriati - Amoudi Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Garancia, Pobytové, Produkt Viamare

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  • Pokojné prostredie
  • Ubytovanie obklopené záhradou
  • Vhodné pre rodiny s deťmi

 • Poloha

  Pekná vilka stojí neďaleko cesty, ktorá vedie z Xehoriati do Amoudi. Je postavená v olivovom sade. Pozemok je oplotený a na záhrade pred domom je príjemné posedenie v altánku a vonkajší gril. Neďaleko vilky je malá prírodná kamienková pláž. Pláže so službami sú v Amoudi a Xehoriati. Tu sú tiež obchody a taverny. Na obe miesta sa dostanete príjemnou prechádzkou po miestnej komunikácii, ktorá vedie medzi olivovými sady.

 • Ubytovanie

  Vo vile sú tri krásne a priestranné štúdiá s veľkými terasami, ktoré smerujú k moru. V štúdiách sú vždy dve lôžka čiastočne oddelené od obývacej časti (priestor však nie je uzavretý). V obývacej časti je rozkladací gauč (ďalšie dve lôžka). Štúdiá sú vzdušné a majú dva východy na terasu. Sú vybavené vaňou, WC, kuchynským kútom (vrátane variča, základného riadu a chladničky), TV a klimatizáciou (za príplatok). Detská postieľka je na vyžiadanie (zadarmo).

 • Výber konkrétneho čísla izby

  • prízemie: štúdiá č. 1, 2 a 3 smerom k moru
  Do poznámky Vašej objednávky nám prosím napíšte Vaše požiadavky a preferencie a naši pracovníci Vás budú kontaktovať ohľadom aktuálne voľných izieb.

 • Pláž

  Neďaleko vilky sa nachádza malá prírodná kamienková pláž. Ďalšie pláže sú v Amoudi a v Xehoriati.

 • Vzdialenosti

  od malej pláže: cca 200 m.
  od pláže v Amoudi: cca 500 m.
  od pláže v Xehoriati: cca 550 m.

 • Informace o ubytování, web prevádzkovateľa

  2-4 lôžka
  bez stravovania

 • Zhrnutie

  Krásne ubytovanie s dobrým dosahom pláží, na pol ceste medzi dedinkami Amoudi a Xehoriati. Bude vyhovovať rodinám s deťmi aj náročnejším klientom, ktorí určite ocenia vynikajúci servis a záhradu majiteľky.

 • Zľavy pre deti

  2 DETI VÝHODNE = 2 deti majú ubytovanie úplne ZADARMO a k tomu zľavnenú letenku a transfer
  2 deti do 18 rokov na prístelke (3. a 4. lôžko) platí len 229 EUR / 309 EUR (7/14 nocí). Akciu 2 DETI VÝHODNE možno využiť pri objednaní First minute zájazdu najneskôr do 31. 1. 2020. Počet miest je obmedzený. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpania kapacít. Nevzťahuje sa na zájazdy Last Minute.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 0,50 € za štúdio a noc. Poplatok je účtovaný za celé štúdio / apartmán, nie za osobu a platí sa na mieste.

 • Cena zahŕňa

  letenku Praha / Ostrava - Zakynthos - Praha / Ostrava vrátane poplatkov leteckej dopravy, transfery v destinácii, 7x alebo 14x ubytovanie, stravu podľa cenníka, služby zástupcu TRAVEL FAMILY (VIAMARE, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour)

 • Voliteľné doplatky

  cestovné poistenie vrátane poistenia storna zájazdu
  klimatizácia: cca 6 € / noc (platba na mieste)
  dieťa do 2 rokov (0 - 1,99): 19 EUR, bez nároku na miesto v lietadle a služby

 • Cena kombinovaných zájazdov zahŕňa

  16x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, služby zástupce Viamare.
  Dětské ceny a slevy na 3. a 4. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.

 • Voliteľné doplatky pri kombinovaných zájazdoch

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
  lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1300 Kč/osoba
  klimatizace: cca 6 €/noc (platba na místě)

 • Ceny sú kalkulované

  k 20.9.2019

Interaktívna mapa oblasti

Zakynthos

Zakynthos leží v Jónském moři jen kousek od řecké pevniny. Věčně zelený ostrov je v létě plný nádherných květů, jejichž vůně se line vzduchem, a úrodnými nížinami v jihovýchodní části přechází přes poklidné zátoky a pláže až k horám v západní části ostrova, kde pobřeží lemují strmé útesy. Místní tu odpradávna pěstují vinnou révu, olivy, mandle a sezónní zeleninu. Turisté sem zase odjakživa jezdí za azurovým mořem a plážemi s jemným zlatým pískem.
V létě jsou pláže v nejpopulárnějších letoviscích Tsilivi, Vassilikos, Alikanas, Kalamaki nebo Laganas doslova obsypány slunečníky a lehátky. Při troše snahy si však i zde najdete místečko, kde si užijete soukromí a klid. Moře je na všech místech krásně čisté a průzračné, a pokud se rádi potápíte nebo třeba jen šnorchlujete, budete zde v sedmém nebi. Vody kolem Zakynthosu se totiž řadí mezi 50 nejzajímavějších potápěčských lokalit světa, a v Evropě je to dokonce jedno ze 4 nejlepších potápěčských míst.

Xehoriati - Amoudi

Zjistěte více o středisku s jedinečnou atmosférou

Xehoriati je malá vesnička na severním pobřeží Zakynthosu mezi středisky Amoudi, Alikanas a Alikes. Její obyvatelé zůstávají věrní tradičním zvykům a hodně z nich si i dnes obstarává živobytí chovem koz, ovcí a zemědělstvím. Srdcem vesnice Xehoriati je malá náves s obchodem a starobylým kostelem. Turistickými svatostánky jsou však taverna a bar na pobřeží. Pláže jsou tu převážně písčité a bosé procházky vyhřátým pískem vás zavedou třeba do sousedního Amoudi nebo na pláž Psarou, která se honosí Modrou vlajkou EU za kvalitu.
Xehoriati je oázou klidu a okouzlí každého, kdo chce utéct od každodenního shonu a ruchu velkých měst. Život tu prostě plyne svým vlastním tempem. A kdybyste přece jen zatoužili po troše městského cvrkotu, vyměňte plážové lehátko za výlet do některého z okolních letovisek.

Počasí

Typické dovolenkové měsíce, tedy od června do září, jsou pro pobyt v Xehoriati Amoudi jako stvořené. Teplota vzduchu přes den obvykle přesahuje 30°C a teplota vody šplhá nad 20°C. Sluneční žár zde zmírňuje typické foukání větru, které si umí pohrát i s mořskými vlnami. Nemusíte se však ničeho obávat. Vaši klidnou dovolenou nikterak neohrozí.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.