Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

ACHILLION

 • Kód produktu: GR-1002AC
 • K pláži: 50m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 50m
 • Od letiska: 20km
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Grécko, Zakynthos, Xehoriati - Amoudi Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Garancia, Pobytové, Produkt Viamare

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  • Pokojné miesto
  • Priamo pri pláži
  • Ubytovanie v záhrade

 • Poloha

  Malý rodinný hotel je postavený na nízkom trávnatom ochodze priamo nad morom v centre malej osady Amoudi, ktorá susedí s dedinkou Xehoriati. Na menšiu piesočnatú pláž sa dostanete veľmi ľahko, ak sa vydáte po cestičke pozdĺž mora alebo ak prejdete záhradou, a potom budete pokračovať po strmšej ceste a schodoch na pláž. Priamo pod hotelom je ďalšia malá piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora. V okolí sú obchody a taverny.

 • Vybavenie a služby

  Bazén s detským bazénom s ležadlami a slnečníkmi (zadarmo), telefón na kartu, bar a výborná grécka reštaurácia, kde si môžete dopriať raňajky, obed, večeru aj zmrzlinu. Pri hoteli je dobre udržiavaná záhrada s kvetinami a rozsiahlymi trávnikmi. V reštaurácii a pri bazéne je Wi-Fi.

 • Ubytovanie

  Dobre zariadené a priestranné štúdiá sú na prízemí, prvom a druhom poschodí, a všetky majú krásny výhľad na more, niektoré majú výhľad čiastočne zatienený vegetáciou. Dvojlôžkové štúdiá s možnosťou vyžiadania až dvoch prísteliek (rozkladacie kreslo pre deti do 12 rokov a rozkladacie lôžko pre deti do 10 rokov) sú vybavené sprchou, WC, kuchynským kútom (vrátane variča, základného riadu a chladničky), klimatizáciou (za príplatok), TV, priestranným zastrešeným balkónom alebo terasou. Detská postieľka je na vyžiadanie (zadarmo).

 • Výber konkrétneho čísla izby

  • prízemie: štúdiá č. 5 a 6 s výhľadom na more
  • 1. poschodie: štúdia č. 11 a 12 s výhľadom na more
  • 2. poschodie štúdia č. 17 a 18 s výhľadom na more
  Do poznámky Vašej objednávky nám prosím napíšte Vaše požiadavky a preferencie a naši pracovníci Vás budú kontaktovať ohľadom aktuálne voľných izieb.

 • Stravovanie

  Raňajky, obedy a večere si môžete zakúpiť na mieste v reštaurácii s krásnym výhľadom na more.

 • Pláž

  Priamo pod hotelom je malá piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora. Väčšia piesočná pláž Amoudi je blízko. Vo vzdialenosti cca 1-1,5 km sú ďalšie pláže, ktoré sa volajú Gerakari a Psarou.

 • Vzdialenosti

  od pláže: cca 50 m.
  od centra Amoudi: cca 50 m.
  od centra a pláže Xehoriati: cca 1,5 km.

 • Informace o ubytování, web prevádzkovateľa

  2-4 lôžka
  bez stravovania
  - možnosť dokúpenia raňajok a večerí

 • Zhrnutie

  Veľmi príjemný malý rodinný hotel s výbornými službami a záhradou, v bezprostrednej blízkosti pláže.

 • Zľavy pre deti

  1 DIEŤA VÝHODNE = 1 dieťa má ubytovanie úplne ZADARMO a k tomu zľavnenú letenku a transfer
  1 dieťa do 12 rokov na prístelke (3. lôžko) platí len 229 EUR / 309 EUR (7/14 nocí). Akciu DIEŤA VÝHODNE možno využiť pri objednaní First minute zájazdu najneskôr do 31. 1. 2020. Počet miest je obmedzený. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpania kapacít. Nevzťahuje sa na zájazdy Last Minute.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 0,50 € za štúdio a noc. Poplatok je účtovaný za celé štúdio / apartmán, nie za osobu a platí sa na mieste.

 • Cena zahŕňa

  letenku Praha / Ostrava - Zakynthos - Praha / Ostrava vrátane poplatkov leteckej dopravy, transfery v destinácii, 7x alebo 14x ubytovanie, stravu podľa cenníka, služby zástupcu TRAVEL FAMILY (VIAMARE, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour)

 • Voliteľné doplatky

  cestovné poistenie vrátane poistenia storna zájazdu
  klimatizácia: cca 5 € / noc (platba na mieste)
  dieťa do 2 rokov (0 - 1,99): 19 EUR, bez nároku na miesto v lietadle a služby

 • Cena kombinovaných zájazdov zahŕňa

  16x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, služby zástupce Viamare.
  Dětské ceny a slevy na 3. a 4. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.

 • Voliteľné doplatky pri kombinovaných zájazdoch

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
  lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1300 Kč/osoba
  klimatizace: cca 5 €/noc (platba na místě)

Interaktívna mapa oblasti

Zakynthos

Zakynthos leží v Jónském moři jen kousek od řecké pevniny. Věčně zelený ostrov je v létě plný nádherných květů, jejichž vůně se line vzduchem, a úrodnými nížinami v jihovýchodní části přechází přes poklidné zátoky a pláže až k horám v západní části ostrova, kde pobřeží lemují strmé útesy. Místní tu odpradávna pěstují vinnou révu, olivy, mandle a sezónní zeleninu. Turisté sem zase odjakživa jezdí za azurovým mořem a plážemi s jemným zlatým pískem.
V létě jsou pláže v nejpopulárnějších letoviscích Tsilivi, Vassilikos, Alikanas, Kalamaki nebo Laganas doslova obsypány slunečníky a lehátky. Při troše snahy si však i zde najdete místečko, kde si užijete soukromí a klid. Moře je na všech místech krásně čisté a průzračné, a pokud se rádi potápíte nebo třeba jen šnorchlujete, budete zde v sedmém nebi. Vody kolem Zakynthosu se totiž řadí mezi 50 nejzajímavějších potápěčských lokalit světa, a v Evropě je to dokonce jedno ze 4 nejlepších potápěčských míst.

Xehoriati - Amoudi

Zjistěte více o středisku s jedinečnou atmosférou

Xehoriati je malá vesnička na severním pobřeží Zakynthosu mezi středisky Amoudi, Alikanas a Alikes. Její obyvatelé zůstávají věrní tradičním zvykům a hodně z nich si i dnes obstarává živobytí chovem koz, ovcí a zemědělstvím. Srdcem vesnice Xehoriati je malá náves s obchodem a starobylým kostelem. Turistickými svatostánky jsou však taverna a bar na pobřeží. Pláže jsou tu převážně písčité a bosé procházky vyhřátým pískem vás zavedou třeba do sousedního Amoudi nebo na pláž Psarou, která se honosí Modrou vlajkou EU za kvalitu.
Xehoriati je oázou klidu a okouzlí každého, kdo chce utéct od každodenního shonu a ruchu velkých měst. Život tu prostě plyne svým vlastním tempem. A kdybyste přece jen zatoužili po troše městského cvrkotu, vyměňte plážové lehátko za výlet do některého z okolních letovisek.

Počasí

Typické dovolenkové měsíce, tedy od června do září, jsou pro pobyt v Xehoriati Amoudi jako stvořené. Teplota vzduchu přes den obvykle přesahuje 30°C a teplota vody šplhá nad 20°C. Sluneční žár zde zmírňuje typické foukání větru, které si umí pohrát i s mořskými vlnami. Nemusíte se však ničeho obávat. Vaši klidnou dovolenou nikterak neohrozí.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.