Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

NIKOS

 • Kód produktu: GR-2202NI
 • K pláži: 200m
 • Pláž do 200 m:
 • Do centra: 300m
 • Od letiska: 120km
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Grécko, Kréta, Plakias Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Garancia, Pobytové, Produkt Viamare
Doprava Letecky
Stravovanie Bez stravovania
Ubytovanie Studio 2(+0) / Apartmán 2(+2/1) (1 lož.) / Apartmán 2(+1) (1 lož.) / Apartmán 2(+2) (2 lož.)

Cena za 1 osobu od 529 eur .569 eur Zľava -7% Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  • Pre rodiny s deťmi
  • Možnosť dokúpenia raňajok
  • Ideálna poloha

 • Poloha

  Vilka je obklopená starostlivo udržiavanou priestrannou záhradou s palmami a vysokými stromami. Na pláž sa dostanete pohodlnou chôdzou asi za 3 minúty, ak pôjdete najkratšou cestou, dostanete sa zhruba do stredu plakiaského zálivu. Vilka stojí neďaleko centra letoviska Plakias a zároveň v pokojnom prostredí stranou od miestnej komunikácie.

 • Ubytovanie

  Jednoducho vybavené dvojlôžkové štúdiá s priestrannými balkónmi sú na prízemí, štvorlôžkové apartmány sú na prvom poschodí. Dva apartmány majú jednu dvojlôžkovú spálňu a obývaciu kuchyňu s ďalšími dvoma lôžkami, jeden apartmán potom má dve malé dvojlôžkové spálne a malú kuchynku. Apartmány na prvom poschodí majú vždy dva malé zatienené balkóny smerujúce do zelene a k moru. V prízemí je ďalší menší apartmán s jednou dvojlôžkovou spálňou a prístelkou (rozkladací gauč pre dieťa do 15 rokov) v kuchyni. Tento apartmán má veľkú terasu smerujúcu k moru a do zelene. Štúdiá a apartmány sú vybavené sprchou, WC, kuchynským kútom (vrátane variča, základného riadu a chladničky), klimatizáciou (za príplatok). Detská postieľka je na vyžiadanie (zadarmo). Ubytovanie je vzdušné a svetlé. Na prvom poschodí na terase pred vstupmi do apartmánov je Wi-Fi (slabý signál). Hostia môžu využiť aj blízky bazén v kempe Apolonia, kde je aj signál Wi-Fi (predpokladá sa konzumácia).
  Počet hviezdičiek hotela nie je jeho oficiálna kategória, ale vychádza z našich skúseností a poznatkov

 • Výber konkrétneho čísla izby

  • zvýšené prízemie: štúdiá č. 2, 3, 4, 5 a apartmán č. 1 s výhľadom do zelene / záhrady orientovaný smerom na more
  • 1. poschodie: apartmán č. 6 a 7 so vzdialeným čiastočným bočným výhľadom na more, č. 9 s výhľadom do zelene / záhrady
  Do poznámky Vašej objednávky nám prosím napíšte Vaše požiadavky a preferencie a naši pracovníci Vás budú kontaktovať ohľadom aktuálne voľných izieb.

 • Stravovanie

  Odporúčame dokúpenie raňajok a večerí formou bufetu v hoteli Alianthos Beach.

 • Pláž

  Vilka stojí asi 200 m od piesočnatej pláže. Na pláži sú lehátka a slnečníky za poplatok.

 • Vzdialenosti

  Pláž: cca 200 m
  Centrum Plakias: cca 300 m

 • Informace o ubytování, web prevádzkovateľa

  2-4 lôžka
  bez stravovania
  - možnosť dokúpenia raňajok a večerí (hotel Alianthos Beach)

 • Zhrnutie

  Ubytovanie s priestrannou záhradou v pokojnom prostredí a blízko pláže bude vyhovovať aj rodinám s deťmi.

 • Zľavy pre deti

  1 DIEŤA VÝHODNE = 1 dieťa má ubytovanie úplne ZADARMO a k tomu zľavnenú letenku a transfer
  1 dieťa do 18 rokov na prístelke (3. lôžko) platí len 229 EUR / 309 EUR (7/14 nocí). Akciu DIEŤA VÝHODNE možno využiť pri objednaní First minute zájazdu najneskôr do 31. 1. 2020. Počet miest je obmedzený. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpania kapacít. Nevzťahuje sa na zájazdy Last Minute.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa:
  0,50 € za izbu a noc pre štúdiá / apartmány všetkých kategórií
  Poplatok je účtovaný za izbu, nie na osobu a platí sa na mieste.

 • Cena zahŕňa

  letenku Praha / Ostrava - Heraklion - Praha / Ostrava vrátane poplatkov spojených s leteckou dopravou, transfery v destinácii, 7x, alebo 14x ubytovanie, stravu podľa cenníka, služby zástupcu TRAVEL FAMILY (VIAMARE, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour Plus).

 • Voliteľné doplatky

  cestovné poistenie vrátane poistenia storna zájazdu
  raňajky: 6 EUR / osoba / deň
  večera: 12 EUR / osoba / deň
  dieťa do 2 rokov (0 - 1,99): 19 EUR, bez nároku na miesto v lietadle a služby

 • Ceny sú kalkulované

  k 20.9.2019

Interaktívna mapa oblasti

Kréta

Kréta je největším a zároveň i nejrozmanitějším ostrovem Řecka. Najdete tu divoké pobřeží, dlouhé rozlehlé pláže, vysoké hory, dlouhou průchozí rokli Samaria, nebo malebné zálivy s rybářskými osadami a těžko dostupné vesničky v horách. Kréta a její palácový komplex Knóssos v Herakleionu představuje významné centrum starověké mínojské kultury. Božská Kréta vás prostě nikdy nepřestane inspirovat.
Téměř po celý rok panuje na Krétě příznivé počasí. Na jaře a na podzim přejí podmínky hlavně cestování a poznávání nejrůznějších zákoutí ostrova. Už v květnu bývá moře dostatečně vyhřáté, takže sem začínají přijíždět první turisté. Na skoro tisíc kilometrů dlouhém pobřeží Kréty naleznete přes 300 skvěle udržovaných pláží. Celá třetina z nich si pro svou čistotu a bezchybný servis každoročně vyslouží modrou vlajku EU. Vybírat můžete z dlouhých, písčitých i oblázkových pláží. Pobřeží je plné malých romantických zátok, skalnatých srázů a téměř neprobádaných zákoutí. Slunce chtiví dovolenkáři si za svůj cíl volí nejčastěji letoviska Paleochora, Plakias, Bali nebo Damnoni.

Plakias

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

 • Plakias, Souda, Damnoni, Amoudi, Triopetra, Skinaria, to jsou názvy jen některých pláží, které vám zdejší členité pobřeží odhalí.
 • Plakias se může pochlubit až 320 slunečnými dny v roce, takže tu prožijete opravdu bezchybnou letní dovolenou.
 • Místní promenáda je po setmění krásně osvětlená. Pohostí vás tu sklenkou vína i něčím k snědku a pak vás vytáhnou na taneční parket.
Na Krétě je skoro pořád hezky a Plakias se může pochlubit až 320 slunečnými dny v roce. Letovisko dostalo svůj název podle překrásné pláže, která už několik let v řadě získala Modrou vlajku EU. Zdejší pobřeží je dost členité, takže tu každý den objevíte další malou plážičku. I těch větších je tu dostatek. Krátká procházka z Plakiasu vás zavede na písečnou pláž Damnoni. Hrubším a tmavším pískem se projdete na pláži Triopetra a za oblázky a skvělými podmínkami pro šnorchlování se vypravte na Skinarii.
A kdyby vás náhodou místní pláže začaly nudit, vyplujte lodí směr pláž Preveli. Báječné koupání si ozvláštníte návštěvou mohutného klášterního komplexu a putování po stopách historie a tradic ostrova si na zpáteční cestě prodloužíte v horských vesničkách Sellia, Myrthios a Mariou. V osadách nad Plakiasem si starousedlíci zachovávají tradiční způsob života a na první i druhý pohled se zdá, že se jich uspěchanost dnešní doby vůbec netýká.

Počasí

Na Krétě je skoro pořád hezky. Plakias se může pochlubit až 320 slunečnými dny v roce. Prší tu jen velmi málo a většina srážek se objevuje mezi listopadem a dubnem. Na jaře a na podzim přejí podmínky hlavně cestování a poznávání ostrova. Už od května ale hraje hlavní roli moře. Kvůli němu tu začínají proudit první turisté a prázdninová sezóna vrcholí v měsících červen, červenec a srpen.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.