Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

EVINOS

 • Kód produktu: GR-0401EV
 • K pláži: 150m
 • Pláž do 200 m:
 • Do centra: 150m
 • Od letiska: 40km
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Grécko, Korfu, Agios Stefanos Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Garancia, Pobytové, Produkt Viamare

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  • Pokojné miesto
  • Nad krásnou piesočnou plážou
  • Vhodné pre rodiny s deťmi

 • Poloha

  Budova s jedným štúdiom a tromi apartmánmi sa nachádza nad krásnou plážou Agios Stefanos v severnej časti rovnomenného letoviska. Na pláž sa dá dostať po širokých schodoch (asi 50 schodov) alebo po miestnej komunikácii a potom chodníčkom okolo viliek. V neďalekom centre letoviska nájdete všetko, čo k dovolenke budete potrebovať. Vzhľadom k dokonalej piesočnatej pláži a pozvoľnému vstupu do mora odporúčame aj pre rodiny s deťmi.

 • Ubytovanie

  zvýšené prízemie: apartmán č.1 s výhľadom na more
  1. poschodie: štúdio č. 2 s výhľadom na more, apartmán č.3, 4 s výhľadom na more
  Do poznámky Vašej objednávky nám prosím napíšte Vaše požiadavky a preferencie a naši pracovníci Vás budú kontaktovať ohľadom aktuálne voľných izieb.
  Zo všetkých zatienených a priestranných balkónov je krásny výhľad na more, to platí aj pre apartmán vo zvýšenom prízemí. V prvom poschodí sú potom ďalšie dva apartmány a jedno dvojlôžkové štúdio. Apartmány majú dve dvojlôžkové spálne a menšiu kuchynku. Studio aj apartmány sú jednoducho zariadené starším nábytkom a vybavené sprchou, WC, kuchynským kútom (vrátane variča, základného riadu a chladničky) a klimatizáciou (za príplatok). Detská postieľka je na vyžiadanie (zadarmo). Vonku je slabé pripojenie na Wi-Fi.

 • Výber konkrétneho čísla izby

  • zvýšené prízemie: apartmán č.1 s výhľadom na more
  • 1. poschodie: štúdio č. 2 s výhľadom na more, apartmán č.3, 4 s výhľadom na more
  Do poznámky Vašej objednávky nám prosím napíšte Vaše požiadavky a preferencie a naši pracovníci Vás budú kontaktovať ohľadom aktuálne voľných izieb.

 • Stravovanie

  Odporúčame priplatiť si raňajky (mierne rozšírené kontinentálne) a večere (2 chody a šalát pre 2 osoby) v taverne Spiros a Maria. Majiteľom patrí veľmi príjemný bar priamo na pláži, odkiaľ je nádherný výhľad na more. Môžete si tu dopriať nápoje, šaláty a ďalšie občerstvenie (platba na mieste).

 • Pláž

  Na krásnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora (vhodná aj pre deti) je prenájom slnečníkov a lehátok a možnosť vodných športov. Zadnú časť pláže využívajú aj nudisti.

 • Vzdialenosti

  Najväčšou prednosťou domu je skvelá poloha, krásne výhľady na more a na štyri malé ostrovčeky, a veľmi rýchla dostupnosť skvelé piesočné pláže.od pláže Agios Stefanos: cca 30 m + cca 50 schodov
  od centra Agios Stefanos: cca 150 m

 • Informace o ubytování, web prevádzkovateľa

  2-4 lôžka
  bez stravovania
  - možnosť dokúpenia raňajok a večerí (taverna Spiros a Maria)

 • Zhrnutie

  Najväčšou prednosťou domu je skvelá poloha, krásne výhľady na more a na štyri malé ostrovčeky a veľmi rýchla dostupnosť skvelej piesočnej pláže.

 • Zľavy pre deti

  AŽ 2 DETI VÝHODNE = 2 deti majú ubytovanie úplne ZADARMO a k tomu zľavnenú letenku a transfer
  2 deti do 18 rokov na prístelke (3. a 4. lôžko v apartmáne), dieťa do 18 rokov na prístelke (3. lôžko v štúdiu) platí len 229 EUR / 309 EUR (7/14 nocí). Akciu 2 DETI VÝHODNE možno využiť pri objednaní First minute zájazdu najneskôr do 31. 1. 2020. Počet miest je obmedzený. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpania kapacít. Nevzťahuje sa na zájazdy Last Minute.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 0,50 € za štúdio / apartmán a noc. Poplatok je účtovaný za celé štúdio / apartmán, nie za osobu a platí sa na mieste.

 • Cena zahŕňa

  letenku Praha - Korfu - Praha vrátane poplatkov spojených s leteckou dopravou, transfery v destinácii, 7x alebo 14x ubytovanie, stravu podľa popisu, služby zástupcu TRAVEL FAMILY (VIAMARE, VTT, Vítkovice Tours, kovotour plus).

 • Voliteľné doplatky

  cestovné poistenie vrátane poistenia storna zájazdu
  raňajky: 5 EUR / deň
  večera: 13 EUR / deň, dieťa do 12 rokov: 7 EUR/ deň
  klimatizácie: štúdio cca 5 € / deň, apartmán cca 10 € / deň (platba na mieste)
  dieťa do 2 rokov (0 - 1,99): 39 EUR, bez nároku na miesto v lietadle a služby

 • Cena kombinovaných zájazdov zahŕňa

  13x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, služby zástupce CK.
  Dětské ceny a slevy na 3. a 4. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.

 • Voliteľné doplatky pri kombinovaných zájazdoch

  cestovní pojištění vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
  lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1300 Kč/osoba
  jednolůžkové studio: od 100 Kč/noc
  snídaně: 130 Kč/den
  večeře: 340 Kč/den, dítě do 12 let: 180 Kč/den
  klimatizace: studio cca 5 €/den, apartmán cca 10 €/den (platba na místě)

Interaktívna mapa oblasti

Korfu

Celé pobřeží Korfu je doslova poseté písčitými a oblázkovými plážemi. Najdete tu malé zapomenuté zátoky, ale i velké otevřené pláže s veškerým servisem. Pro východní pobřeží jsou charakteristické úzké, převážně kamenité, nebo oblázkové pláže, na které navazují udržované hotelové zahrady s lehátky a bazény. Severnímu pobřeží dominují široké kilometrové pláže, které pokrývá písek nebo kamínky. Západní pobřeží vás uchvátí svou rozmanitostí. Objevíte tu jak široké písčité pláže, tak i skryté zátoky, na které se dostanete pouze lodí.
Na Korfu vás čeká příjemné počasí téměř po celý rok. Na jaře to sice na koupání ještě nebude, ale pro objevování přírodních a historických krás budou podmínky ideální. To samé platí i o podzimu. Ten je obdobím sklizně vína a vzduch tu prosycuje vůně hroznů. Objevovat můžete hornatý sever i níže položený jih. Mezi nimi se táhne úrodná rovina plná mandlovníků, citrónovníků, eukalyptů, cypřišů, fíkovníků, vavřínů a hlavně olivovníků. Skutečnou perlou ostrova je však historické město Korfu. Jeho starobylé jádro bylo v roce 2007 zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO.

Agios Stefanos

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

 • Agios Stefanos ještě nestihly zaplavit mohutné hotelové komplexy a vy si tu dopřejete ničím nerušené slunění.
 • Na téměř dvoukilometrové písčité pláži si půjčíte lehátko i slunečník a před slunečními paprsky vás ochrání i taverny a bary.
 • Přímořskou idylu dokreslují působivé západy slunce a výhledy na čtyři ostrůvky, kterým je Agios Stefanos na blízku.
Agios Stefanos na ostrově Korfu ještě nestihly zaplavit mohutné hotelové komplexy a vy si tu dopřejete ničím nerušené slunění. Pláž s jemným pískem vás ohromí svými rozměry. Na délku má až 2 km a je pokrytá jemňoučkým světle žlutým pískem. Bez dlouhého hledání najdete svoje ideální místečko, kde si vychutnáte i trochu soukromí.
Před slunečními paprsky se schováte do místních restaurací, taveren, cukráren či kavárniček, kde vám rádi nabídnou něco dobrého na zub. Přímořskou idylu dokreslují působivé západy slunce a výhledy na čtyři ostrůvky, kterým je Agios Stefanos nablízku.

Počasí

Počasí na Korfu je plné slunných dní a déšť se tu objevuje jen velmi málo. Obzvlášť letní měsíce jsou na srážky skoupé, takže se můžete těšit na modrou oblohu a perfektní koupání v průzračném moři.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.