VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

Depandance TRITON s polopenziou

 • Kód produktu: HR-212P
 • K moru: 50m
 • Ideálna rodinná dovolenka
 • Zábava pre dospelých i deti počas celého dňa
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Drvenik Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  novo zrekonštruovaná, moderne zariadená vila (predtým s názvom Vila Antonija) tvoriaca depandance hotela Antonija v pokojnejšej časti zátoky Gornja Vala letoviska Drvenik. V mieste je novovybudovaná cyklotrasa Drvenik - Gradac v dĺžke 27 km.

 • Vybavenie

  reštaurácia, Wi-Fi ZADARMO, bar, terasa, parkovisko, v blízkosti market.

 • Ubytovanie

  moderné, komfortne vybavené klimatizované apartmány - typ 1/3+1 STUDIO - 3lôžková izba s možnosťou prístelky, 1/3 STUDIO - 3lôžková izba, typ 1/3+1 - 2lôžková spálňa a spálňa s jedným lôžkom, s možnosťou prístelky, typ 1/4 a 1/4+1- dve 2lôžkové spálne, 1/4+1 s možnosťou prístelky, 1/5 - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s pevným lôžkom, vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, balkón, Wi-Fi ZADARMO.

 • Stravovanie

  polpenzia v hoteli Antonija - raňajky formou bufetu a večere výber z 3 menu, šalátový bufet.

 • Pláž

  okruhliaková, cca 50 m.

 • Šport

  vonkajší bazén (7x3 m x 1,2 m), whirlpool pri bazéne, hotelová wellness zóna - sauna, masáže, whirlpool, požičovňa bicyklov, vodné športy.

 • Doplňujúce informácie

  pri zakúpení pobytu do 21.12.2016 - využitie wellness na 1 hod./pobyt ZADARMO. Vstup do wellness je povolený len osobám starším ako 18 rokov. Bohatý animačný program NEPTUN KLUBU bude prebiehať od 17.6. do 9.9., 3.6. - 17.6. a 9.9. - 23.9. - Program pre seniorov, 1 x týždenne živá hudba pri bazéne. Pobytová taxa - cca 1 EUR/dospelá os./deň - platí sa na mieste. Klienti CKVT majú 10 % zľavu na vstup do vodného parku. Parkovanie v garáži - 11 EUR/deň.

 • Zľavy

  dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 7 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba od 7 rokov na prístelke platí - pri pobyte bez stravy 73 EUR/ týždeň, pri pobyte s polpenziou 147 EUR/týždeň. Na izbe môže byť vždy iba 1 dieťa ZADARMO - v prípade ubytovania dieťaťa do 7 rokov na prístelke a dieťaťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu, má jedno dieťa zľavu 50% a druhé je zadarmo.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a polpenziu na vybraný počet nocí, spotreba vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň.

Hodnotenie zákazníkov

Aktuality

Neptun kluby na Jadrane v plnom prúde

Neptun kluby na Jadrane v plnom prúde

Ani tento rok naše Neptun kluby nezaháľajú a je v nich pekne živo. Deti sa bavia skoro od rána do večera a ani chvíľku sa nenudia.

Kúpanie, cvičenie v mori, hry, súťaže a kreatívne aktivity. Každý deň sa deťom venujú naši super animátori a animátorky. Na prázdninové zážitky s kamarátmi sa predsa vždy krásne spomína. :)

Prinášame vám pár aktuálnych obrázkov priamo z „miesta činu“:

V Promajne nuda nehrozí


V Promajne nuda nehrozí

Do Bašky Vody zavítala Dana Morávková


Do Bašky Vody zavítala Dana Morávková

Taká super partia sa stretla v Gradaci


Taká super partia sa stretla v Gradaci

Drvenik: Zabávajú sa deti i rodičia


Drvenik: Zabávajú sa deti i rodičia

Ešte stále váhate kam tento rok na dovolenku s deťmi?

Pozrite si naše pobyty s Neptun klubmi a vyrazte na super prázdniny:


Príjemnú dovolenku praje CK Vítkovice tours


Volajte zadarmo 0800 567 567  |  Navštívte nás osobne  |   Napíšte nám

Interaktívna mapa oblasti

Stredná Dalmácia

Drvenik

Popis

Drvenik
Drvenik je malá obec jihovýchodně od Živogošće. Přes Drvenik vede lodní cesta, která ho spojuje s ostrovem Hvar a Korčulou. Obec leží v široké zátoce. Na okolních loukách se pěstuje vinná réva a olivovníky. Nad obcí se rozkládá pohoří Rilić.

Památky
V okolí Drveniku lze navštívit barokní kostel sv. Jiří s vezděnými náhrobními kameny nebo zříceninu opevněné protiturecké věže ze 17. století.

Koupání
Pláže v okolí Drveniku jsou tvořeny drobnými oblázky nebo pískem. Nejhezčí pláže jsou v zátokách Donja Vira nebo Gornja Vira. Pláže jsou z části pokryty borovými háji.

Zábava
Dne 16. srpna se zde koná tradiční fešta ke cti sv. Rocha.

Ubytování
Ubytovat se v Drveniku můžete buď v hotelech nebo v soukromí. Další možnost je v Zaostrogu, který je vzdálen 3 km.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 - 2015

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.