Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Apartmány RUŽMARIN

 • Kód produktu: HR-02381
 • K pláži: 50m
 • Do centra: 8000m
 • K moru: 50m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Severná Dalmácia, Rogoznica Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT, STORNO ZDARMA
Doprava Vlastná
Stravovanie Bez stravovania
Ubytovanie Apt. 2+2 B/D / Apt. 2+2 A/C / Apt. 4+2

Cena za 1 osobu od 55 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  moderne a vkusne zariadené apartmány sa nachádzajú v obľúbenom letovisku Rogoznica vzdialenom cca 8 km od Primoštenu.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, terasa, bar, gril, Wi-Fi, parkovisko.

 • Ubytovanie

  klimatizované apartmány, typ Apt. 2+2 A/C (cca 38 m2) a typ Apt. 2+2 B/D (cca 45 m2) - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby (pre 1 dospelého alebo 2 deti), tieto apartmány sa nachádzajú vo Ville Ivana, Ville Antonija alebo Ville Mirella. Typ Apt. 4+2 (cca 70 m2) - dve 2ôžkové spálne a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby (pre 1 dospelého alebo 2 deti), tieto apartmány sa nachádzajú vo Ville 1, Ville 2, Ville 3 alebo Ville 4. Apartmány sú vždy vybavené kuchyn.kútom, SAT TV, balkónom alebo terasou.

 • Šport a zábava

  v blízkosti - detské ihrisko, minigolf, tenisové kurty, vodné športy podľa miestnej ponuky.

 • Stravovanie

  individuálne.

 • Pláž

  kamenistá, okruhliaková, cca 50 m.

 • Doplňujúce informácie

  Pobytová taxa cca 1,5 EUR/deň - platí sa na mieste. Povinná vratná kaucia - 100 EUR za apartmán.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: pes cca 10-15 EUR/deň.

Interaktívna mapa oblasti

Severná Dalmácia

Rogoznica

Rogoznica
Rogoznica je menší obec s necelou tisícovkou obyvatel. Je to rybářská a zemědělská obec s jachtařským přístavem marinou Frapa Rogoznica, který je pokládán za nejkrásnější na chorvatském přímoří. Rogoznica leží na poloostrůvku.

Památky
Jsou zde k vidění zbytky nedostavěné napoleonské pevnosti z 19. století, které jsou na nejvyšším bodě nad obcí. Nad obcí se ještě nachází starý větrný mlýn. Dále je zde k vidění středověký kostelík sv. Jana Trogirského ze 13. století.

Koupání
Rogoznica disponuje krásnými oblázkovými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Ke koupání můžete využít i malé přilehlé ostrůvky jako jsou Lukvenjak nebo Movar. Koupání je možno i v malých zátokách.

Sport
U mariny Frapa bylo postaveno moderní sportovní centrum. Můžete zde využít hřiště na tenis, squash nebo si zajít do sauny. Samozřejmě Rogoznica disponuje výbornými podmínkami pro vodní sporty. Zajímavostí je, že se zde pořádá mezinárodní šermířský kemp.

Zábava a kultura
Každoročně se zde pořádá první sobotu v srpnu rogoznická lidová slavnost "Rogoznická fešta". Součástí této slavnosti bývá bohatý zábavní program. Pořádá se zde i pouť s procesím u příležitosti marianského svátku Gospa od Kapalice.

Ubytování
V Rogoznici se můžete ubytovat v soukromých pokojích nebo apartmánech. Také se můžete ubytovat v malých soukromých kempech. Ubytování nabízí i marina Frapa.

Výlety
Na výlet je možno se vydat do měst Primošten, Šibenik nebo Trogir. Člunem se dá dojet na mys Ploča, kde se nachází středověký kostelík. Velkým lákadlem je i jezero Dračí oko, které je spojeno s mořem a tím pádem se v něm nachází mořská slaná voda.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.