Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Apartmány ANTE Rogoznica

 • Kód produktu: HR-0310N
 • K pláži: 50m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 300m
 • K moru: 50m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Severná Dalmácia, Rogoznica Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Bez stravovania
Ubytovanie Apt. 2(+0) / Štúdio 2(+0) / Apt. 4(+0) / Apt. 2+2

Cena za 1 osobu od 74 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  klimatizované apartmány sa nachádzajú cca 300 m od centra Rogoznice.

 • Vybavenie a služby

  Gril, parkovacie miesto. V blízkosti - reštaurácia, kaviareň, zmenáreň, market.

 • Ubytovanie

  typ Studio 2(+0) v 1. poschodí, 20 m2, jedna miestnosť s manželskou posteľou, balkón 7 m2, typ Apt. 2(+0) v 1. poschodí, cca 25-30 m2 - 2lôžková spálňa s manželskou posteľou, denná miestnosť, balkón 10 m2, typ Apt. 4(+0) v 1. poschodí, cca 45 m2 - dve 2lôžkové spálne s manželskou posteľou, denná miestnosť, balkón 10 m2, typ Apt. 2+2 v 1. poschodí, 40 m2, dve 2lôžkové spálne (jedna s manželskou posteľou), denná miestnosť, terasa alebo balkón 12 m2. Všetky ubytovacie jednotky disponujú klimatizáciou, sprchou a WC, vybaveným kuchynským kútom, SAT-TV, WI-FI ZADARMO.

 • Šport a zábava

  v blízkosti tenisové kurty, minigolf, požičovňa bicyklov, potápačský klub - všetko za poplatok.

 • Stravovanie

  vlastné.

 • Pláž

  okruhliaková, betónové pláty cca 50 m.

 • Doplňujúce informácie

  Check in od 14:00, check out do 11:00.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

 • Individuálne storno podmienky

  Pre toto ubytovacie zariadenie platia nasledujúce individuálne storno podmienky, v zmysle účtovanie výšky odstupného pri odstúpení zákazníka od ubytovacích / stravovacích služieb: 35 a viac dní pred zahájením pobytu 10% z ceny, 34-15 dní 80%, 14-0 dni 100% . Na služby dopravy alebo iné služby sa vzťahuje odstupné podľa Všeobecných obchodných podmienok predaja TRAVEL FAMILY s.r.o.

Interaktívna mapa oblasti

Severná Dalmácia

Rogoznica

Rogoznica
Rogoznica je menší obec s necelou tisícovkou obyvatel. Je to rybářská a zemědělská obec s jachtařským přístavem marinou Frapa Rogoznica, který je pokládán za nejkrásnější na chorvatském přímoří. Rogoznica leží na poloostrůvku.

Památky
Jsou zde k vidění zbytky nedostavěné napoleonské pevnosti z 19. století, které jsou na nejvyšším bodě nad obcí. Nad obcí se ještě nachází starý větrný mlýn. Dále je zde k vidění středověký kostelík sv. Jana Trogirského ze 13. století.

Koupání
Rogoznica disponuje krásnými oblázkovými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Ke koupání můžete využít i malé přilehlé ostrůvky jako jsou Lukvenjak nebo Movar. Koupání je možno i v malých zátokách.

Sport
U mariny Frapa bylo postaveno moderní sportovní centrum. Můžete zde využít hřiště na tenis, squash nebo si zajít do sauny. Samozřejmě Rogoznica disponuje výbornými podmínkami pro vodní sporty. Zajímavostí je, že se zde pořádá mezinárodní šermířský kemp.

Zábava a kultura
Každoročně se zde pořádá první sobotu v srpnu rogoznická lidová slavnost "Rogoznická fešta". Součástí této slavnosti bývá bohatý zábavní program. Pořádá se zde i pouť s procesím u příležitosti marianského svátku Gospa od Kapalice.

Ubytování
V Rogoznici se můžete ubytovat v soukromých pokojích nebo apartmánech. Také se můžete ubytovat v malých soukromých kempech. Ubytování nabízí i marina Frapa.

Výlety
Na výlet je možno se vydat do měst Primošten, Šibenik nebo Trogir. Člunem se dá dojet na mys Ploča, kde se nachází středověký kostelík. Velkým lákadlem je i jezero Dračí oko, které je spojeno s mořem a tím pádem se v něm nachází mořská slaná voda.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.