Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Apartmány PUNTA

 • Kód produktu: HR-00381
 • K pláži: 50m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 450m
 • K moru: 50m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Ostrov Lošinj, Veli Lošinj Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Flexibilná dovolenka PREMIUM, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Bez stravovania
Ubytovanie Apt. 2(+1) / Apt. 2(+2) / Apt. 3(+2) / Apt. 4(+2)

Cena za 1 osobu od 85 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  moderné apartmány na okraji letoviska Veli Lošinj.

 • Vybavenie a služby

  v hoteli Punta - reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, parkovisko ZADARMO.

 • Ubytovanie

  klimatizované apartmány typy AP 2(+1) a AP 2(+2) - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 1 alebo 2 osoby, typ AP 3(+2) - 2lôžková spálňa, 1lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, typ AP 4(+2) dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s rozkladacím lôžkom pre 2 osoby, vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, telefón, fén, Wi-Fi ZADARMO, balkón. Prístelky v apartmánoch sú na vyžiadanie.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén a vnútorný bazén s morskou vodou, sauna, relax zóna, fitness (po dohode s recepciou), whirlpool, wellness centrum, masáže, volejbal, tenisové kurty, požičovňa bicyklov, detská herňa, detské ihrisko.

 • Stravovanie

  individuálne, možnosť dokúpenia raňajok a večerí formou bufetu.

 • Pláž

  okruhliaková, prírodná kamenistá cca 50 m, sprchy na pláži. Prístup na pláž po schodoch.

 • Doplňujúce informácie

  ZADARMO pre klientov - zapožičanie uteráku na pláž (1ks/os.), Lehátka a slnečníky pri bazéne (v obmedzenom množstve). Pobytová taxa cca 1,3 EUR/os./deň a prihlasovací poplatok 3,3 EUR/os./deň - platí sa na mieste.

 • Zľavy pre deti

  osoba na prístelke do 18.6.a od 29.8. platí 119 EUR/os./týždeň, 18.6.-29.8. platí 149 EUR/os./týždeň.

 • Výhody a benefity

  V termíne pobytu do 17.6. a od 30.8. vám pri pobyte na 7 nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 10 %.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, spotreba vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmena posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia storna zájazdu, raňajky - 99 EUR / os. / týždeň, večerí: dieťa do 3 rokov ZDARMA. dieťa od 3 do 5 rokov 79 EUR / os. / týždeň, dieťa od 5 do 12 rokov 109 EUR / os. / týždeň, dieťa od 12 do 18 rokov 119 EUR/ os. / týždeň, dospelá osoba 159 EUR / os. / týždeň.

Interaktívna mapa oblasti

Ostrov Lošinj

Veli Lošinj

VELI LOŠINJ
Městečko s přístavem, v jihovýchodní části ostrova Lošinj, 1 000 obyvatel, oblíbené menší letovisko, klimatické a léčebné lázně se starou tradicí, 4 km od městečka Mali Lošinj. Přestože se nazývá "Veli" (velký), je značně menší než Mali Lošinj. Veli Lošinj byl již koncem 19. stol. prohlášen klimatickým lázeňským místem.

Veli Lošinj vyniká mírným podnebím, vysokým počtem hodin slunečního svitu, bohatou středomořskou vegetací. Jeho poloha v mírné, zalesněné pahorkatině, jakož i rázovitá architektura s četnými parky a zahradami působí velmi malebným dojmem. Městečko je vyhledáváno pro zdejší klid.

Veli Lošinj je sídlem chorvatské nevládní organizace Modrý svět - Ústav pro výzkum a ochranu moře (Plavi svijet - Institut za istraživanje i zaštitu mora), založené v r. 1999, která si vytkla za cíl šířit informace a povědomí o zdejším životním prostředí, jakož i o jeho ekosystémech. Je zaměřena především na projekty týkající se populace delfínů v této lokalitě.

Koupání
Veli Lošinj má skalnaté pláže s upravenými plošinami na slunění a vstupy do vody: Punta (u hotelu Punta) a Zagrebačka (mezi mysem Punta Leva a zátokou Rovenska). Oblázková pláž je v sousední zátoce Rovenska.Pláž Punta byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou.Výlety
- Mali Lošinj - již přes 100 let patří pěší promenáda k nejoblíbenějším na Jadranu, 4 km
- Rovenska - rybářský přístav v sousední stejnojmenné zátoce (Revenska luka) východním směrem, který kdysi sloužil jako obchodní přístav pro plachetnice Velkého Lošinje.
- asi 45 minut chůze je vzdálen vyhlídkový vrch Kalvarija (234 m)
- hodinová vycházka příjemnou cestou ke kapli Sveti Ivan (nenáročný výstup, krásné výhledy na jižní část ostrova Lošinj) a kolem zátoky Krivica, případně i Balvanida (krásné koupání) zpět
- výlet člunem na nedaleké ostrůvky Male a Vele Orjule či Ilovik - všechny jihovýchodním směrem
- často navštěvovány jsou také vzdálenější a odlehlejší ostrůvky Palacol a Oruda (severovýchodním směrem) s pěkným koupáním. Na Palacolu jsou pozůsta tky byzantské pevnosti na ochranu Osoru ze 6.stol.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.