Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

453

Zábavné parky pre deti v Chorvátsku

Zábavné parky pre deti v Chorvátsku

Deti síce pri mori milujú najviac kúpanie a hranie sa na pláži, keď im ale počas dovolenky doprajete ešte aj návštevu niektorého zo zábavných parkov v Chorvátsku, ich spomienky na nádherné prázdniny sa ešte znásobia. Zábavné parky všetkých druhov nájdete po celom Chorvátsku. My vám prinášame výber tých, ktoré zaujali nás.

Najväčší a novo otvorený: Fun Park Mirnovec

Len v júni tohto roku otvoril svoje bránky Fun Park Mirnovec pri letovisku Biograd nad Moru. Čo sa týka rozlohy a počtu atrakcií, Mirnovec je suverénne najväčším parkom svojho druhu na území Chorvátska. Zabaviť sa tu môžete v troch tématických okruhoch: Divoký západ, Pirátske mesto a Vesmír. Na svoje si tu prídu malý i veľký: užijete si kolotoče, vodné plochy, pirátske a veľa ďalšieho.

Sveti Filip a Jakov – Penzion Pikolo

Ak chcete vyraziť práve sem, ubytujte sa napríklad v útulnom penzióne Pikolo, v letovisku Sveti Filip i Jakov – odtiaľ je to do Fun Parku čo by kameňom dohodil.


Aquaparky a podmorské parky

Aquaparky a podmorské parky

Dinoparky a adrenalínové centrá

Dinoparky a adrenalínové centráPríjemnú dovolenku praje CK Vítkovice Tours


Volajte zadarmo 0800 567 567  |  Navštívte nás osobne  |   Napíšte nám

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje