Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

905

Informácia k mimoriadnej situácii

Informácia k mimoriadnej situácii

Vážení zákazníci,

z dôvodu vládnych nariadení a karanténnych opatrení sme museli pristúpiť k dočasnému uzavretiu všetkých našich pobočiek do 15. 4. 2020.

30 rokov sme tu pre Vás. 30 rokov Vám poskytujeme služby v oblasti cestovného ruchu a sprevádzame Vás na Vašich dovolenkách v rôznych kútoch celého sveta. Robí nám to veľké potešenie. To, že s nami každý rok cestujete a zostávate s nami, je pre nás veľká satisfakcia a motivácia naše služby neustále vylepšovať.

Za 30 rokov sme prekonali rôzne neočakávané situácie, avšak nikdy sme sa nestretli s úplne zatvorenými štátnymi hranicami a úplným zákazom vycestovania mimo územia Slovenskej republiky. Súčasná situácia, ktorej musíme všetci čeliť, je veľmi neprehľadná, mení sa každým dňom a bohužiaľ vôbec nemá oporu v legislatíve.

Aj napriek obmedzenej prevádzke cestovnej kancelárie v tejto mimoriadnej situácii sme s Vami v dennom kontakte, rovnako tak ako s partnermi v zahraničí, dopravcami a ďalšími spolupracovníkmi. Každá komunikácia s Vami je teraz dočasne obmedzená a sústredená na našu zákaznícku linku a informačný email [email protected], ktoré sú v dnešnej dobe zahltené. Preto by sme Vás chceli požiadať o trpezlivosť, snažíme sa postupne vybavovať všetky vaše požiadavky a s nimi súvisiace administratívne náležitosti..

Klientov, ktorí majú zakúpený zájazd s odchodom v čase núdzového stavu, postupne kontaktujú naši operátori. Ostatným požiadavkám sa budeme venovať až následne, a to od najbližších termínov odchodov po neskoršie.

Radi by sme Vás uistili, že všetko dianie neustále sledujeme a vyhodnocujeme. V tejto neprehľadnej a každým dňom sa meniacej situácii, Vám odporúčame počkať, ako sa situácia vyvinie. Aby sme zvýšili Váš komfort mať možnosť operatívne reagovať na vývoj situácie, zaviedli sme možnosť bezplatnej zmeny zájazdu až 21 dní pred odchodom.

Veríme, že sa situácia v blízkej dobe upokojí, a že aj túto situáciu spoločne zvládneme a nájdeme pre Vás riešenie, ktoré Vám bude vyhovovať.

Prajeme Vám a Vašim blízkym v tomto neľahkom období najmä zdravie a pevnú vôľu existujúcu situáciu čo najlepšie zvládnuť.

Ďakujeme za pochopenie, Vašu trpezlivosť aj slová podpory. Vážime si toho.
Váš tím TRAVEL FAMILY

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje