Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

495

Tipy na jarný relax v Maďarsku

Tipy na jarní relax

Zima sa zdá byť tento rok nekonečná. Jedným zo skvelých spôsobov ako sa v jari prebudiť z dlhej zimy je príjemný wellness alebo kúpeľný pobyt. Tak na nič nečakajte, zbaľte seba i rodinu na tri či štyri dni a vyrazte naprieč skvelým zážitkom.


Maďadrsko – Hotel Thermal

Bazénový svet vo Visegráde

Pri lesoparku Pilis, v malebnej krajine Dunajského oblúka stojí hotel Thermal. Výhľad budete mať buď na samotný mocný Dunaj, alebo do pokojnej zelene parku. Nájdete tu vnútorné a vonkajšie bazény, tie sú termálne s teplou vodou. Odpočívať môžete vo fínskej a parnej saune s ochladzovacím bazénikom. Za skúšku stojí tiež infra sauna, aroma kabína, alebo ľadová studňa. Telo si pretiahnete vo fitness a pri zápase v squashi. Zájdete si na masáž, alebo inú relaxačnú procedúru. Pre deti tu majú detský bazén, detský kútik a ihrisko.

 • 4 noci s polpenziou od 169 EUR/osoba
 • dieťa do 6 rokov ZADARMO, do 12 rokov zľava 60 %

Príjemnú dovolenku praje CK Vítkovice Tours


Volajte zadarmo 0800 567 567  |  Navštívte nás osobne  |   Napíšte nám

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje