Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

509

Súťažte s nami o Neptun tričko

Súťažte s nami o Neptun tričko

Nielen pre všetkých priaznivcov našich Neptun klubov je naša augustová súťaž. Zapojiť sa môže každý, napríklad aj ten, kto sa chce len pochváliť svojou dovolenkovou fotkou. :)

Icon – O čo ide?

O čo ide?

Zapojenie sa do našej prázdninovej súťaže je naozaj jednoduché: V období od 1. do 31. augusta nám pod facebookový príspevok so súťažou pridávajte fotky, ktoré ste urobili na svojej tohtoročnej dovolenke pri mori (najlepšie na dovolenke spojenej s Neptun klubom ;) )...


Soutěž-foto

5 autorov najoriginálnejších fotiek odmeníme tričkom s logom Neptuna, a vybavíme ho tak na ďalšiu sezónu s našou cestovkou.:)

Viac o súťaži si môžete preštudovať v priloženom dokumente.

Pravidlá   Pravidlá súťažePríjemné leto praje CK Vítkovice Tours


Volajte zadarmo 0800 567 567  |  Navštívte nás osobne  |   Napíšte nám

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje