Cestovná kancelária Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
1202

Od 1. 6. ďalšie rozvoľnenie pravidiel v Rakúsku

Od 1. 6. došlo k ďalšiemu rozvoľneniu pravidiel v Rakúsku. Naďalej už nie je potrebné nosiť rúško či respirátor vo verejnej doprave, lekárňach, ani v obchodoch so základným tovarom (v ostatných už bolo zrušené skôr). Vo Viedni je naďalej nutný respirátor triedy FFP2 vo verejnej doprave av lekárňach. Očkovacia povinnosť v celom Rakúsku je teraz pozastavená do konca augusta.

Pri čerpaní služieb v Rakúsku nie je vyžadovaný alebo kontrolovaný doklad o bezinfekčnosti, to sa netýka napr. opatrovateľských domov, domov pre seniorov a zdravotníckych zariadení, kde naďalej platí povinnosť preukazovať bezinfekčnosť.

Pozrite sa na ponuku ubytovania v Rakúsku.


Last Minute Leto 2022

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje