Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

450

Klimatizované domčeky v Baško Polje: Prázdniny ako pre Pipi Dlhú pančuchu

Klimatizované domčeky v Baško Polje

Mať dva roky prázdnin, alebo si užívať život s ľahkou hlavou ako Pipi Dlhá pančucha, to sú detské sny, ktoré sa nás často držia až do dospelosti. Opičku pána Nielsona, ani koňa za domov vám síce sľúbiť nevieme, ale bezstarostnú prázdninovú pohodu si v luxusných klimatizovaných domčekoch v Baško Polje určite užijete dosýta.


Baško Polje: dovolenka na Makarskej

Luxusné klimatizované domčeky v Baško Polje: dovolenka na Makarskej

Klimatizované domčeky: poloha a vybavenie

Poloha a vybavenie

Menšie útulné domčeky sa rozkladajú v píniovom háji a tvoria súčasť dobre vybaveného kempu blízko Baško Vody. Každý domček má svoju vlastnú kuchynku a oddelené spálne, čo určite ocenia rodiny s deťmi. V prázdninovom domčeku s terasou sa pohodlne ubytuje až 6 osôb. V kuchyni sa nachádza chladnička a jedáleň. V každom domčeku je sprcha, WC, televízia, DVD a rádio. Raňajkovať alebo večerať môžete aj na terase so záhradným nábytkom. V dennej miestnosti udržuje príjemnú teplotu klimatizácia.


Klimatizované domčeky: kemp, pláž a kúpanie

Kemp, pláž a koupání

Kemp je veľmi pokojný a dobre vybavený. V areáli nájdete reštauráciu, pekáreň a malý obchod. Dajú sa tu zmeniť aj peniaze. Na recepcii kempu je možné využiť trezor. Kemp disponuje tiež spoločnými sprchami a toaletami. Na pláž sa dostanete maximálne do desať minút. Prírodnú okruhliakovú pláž s pozvoľným vstupom do mora ocenia hlavne maminky malých detí. V areáli kempu si zahráte badminton, stolný tenis, alebo loptové hry na priľahlom ihrisku.


Klimatizované domčeky: deti

Deti v Baško Polje

V blízkej Baške Vode prebiehajú počas letnej sezóny animačné programy v Neptun klube. Autom ste tam za chvíľočku alebo sa vyberte pešo, príjemnou prechádzkou cca 20 minút popri pláži. Deti určite potešíte výletom loďou, ktorý si objednáte na mieste. Výlety sa robia na ostrovy Brač a Hvar. Dobrodružný výlet, to je výlet do mestečka Omiš, kde si prehliadnete pôvodné stredoveké pirátske pevnosti.


Naši klienti hodnotí:

Naši klienti hodnotia:

Jitka, Pardubice, 25 rokov

„Chatky sa nachádzajú v miernom svahu, od pláže sú vzdialené cca 5 min pohodlnou chôdzou z kopčeka. Celú cestu na pláž sa ide v tieni borovíc. Promenáda ide do Bašky Vody a na druhú stranu do Promajny. Pláž krásne čistá, voda priezračná. V niektorých miestach sú vo vode väčšie kamene (priemer cca 10 cm), pre pohodlnejšie kúpanie preto odporúčam topánky do vody (kúpiť si ich môžete rovno pri pláži za cca 50 kún), alebo si dajte na nohy žabky, či ponožky. Pri pláži rastú vysoké borovice, je možné sa schovať do tieňa. K dispozícii je tiež sprcha a veľké čisté WC. Na pláži obchodík s ovocím⁄zeleninou, zmrzlinou a palacinkami. Obchod s vodnými potrebami, klobúkmi, okularmi... Hneď pri vode sa dá zájsť do peknej reštaurácii, ktorá servíruje aj denné menu. V kempe funguje pekáreň, malá samoobsluha a fast food. Kemp je veľmi čistý a pokojný! Prekvapilo ma, že sa všetci v kempe chovali ticho, čo som vzhľadom k veľkým terasám pri domčekoch neočakávala. Večer nikto nepokrikoval. Skôr boli v chatkách rodiny s menšími deťmi, než partie mladých ľudí. Všetky okná v domčeku kryjú sieťky proti hmyzu.“


Príjemnú dovolenku praje CK Vítkovice Tours


Volajte zadarmo 0800 567 567  |  Navštívte nás osobne  |   Napíšte nám

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje