Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

1009

Hotel Faraon na Pelješci v lete dostupnejší vďaka novému mostu

Vyhľadávaný Hotel FARAON pri mestečku Trpanj na chorvátskom poloostrove Pelješac v južnej Dalmácii bude od leta 2022 ľahšie dostupný vďaka novému Pelješackému mostu. Nový most má byť uvedený do prevádzky v júni 2022 a spojí chorvátsku pevninu s polostrovom Pelješac. Umožní tak vyhnúť sa zhruba desaťkilometrovému pásu bosnianskeho územia, cez ktorý museli doteraz motoristi prejsť. Most urýchli cesty nielen na Pelješac, ale aj ďalej na juh do mesta Dubrovnik.

Hotel Faraon

Objednajte si dovolenku v obľúbenom hoteli FARAON, alebo v oblasti južnej Dalmácie a venujte dovolenku svojim blízkym pod stromček ako originálny darček.

Darčekový poukaz TRAVEL FAMILY

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje