Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

933

Flexibilná dovolenka s TRAVEL FAMILY

Životné situácie často vyžadujú zmenu našich pôvodných plánov. Cestujte s TRAVEL FAMILY flexibilne, bezpečne a bez starostí. Nezabudnite si na svoje cesty pribaliť a ku konkrétnym zájazdom zakúpiť:

Cestovné poistenie TRAVEL STANDARD / TRAVEL PLUS / TRAVEL EXCLUSIVE / TRAVEL PREMIUM, ponúkané ku všetkým zájazdom TRAVEL FAMILY, pokrývajúca tiež liečebné náklady spojené s ochorením COVID-19, vrátane storna pobytu / zájazdu v dôsledku ochorenia či nariadenej karantény.

Do 31. 3. 2021 ZADARMO: Balíček Flexibilná dovolenka PLUS, prostredníctvom ktorého Vám v spolupráci s našimi obchodnými partnermi prinášame pri vybraných ubytovacích zariadeních a zájazdov novú možnosť:

 • Besplatného odstúpenie od zmluvy v období 45-30 dní pred začiatkom čerpania služieb.
  Na hodnotu Vami uhradených záloh Vám bude vystavený voucher / poukaz, ktorý možno následne uplatniť na akýkoľvek iný zájazd TRAVEL FAMILY s realizáciou do 31. 12. 2022. Neuplatnené záloha Vám bude po uplynutí tohto dátumu vrátená.
 • Bezplatné zmeny termínu ubytovania či účastníka pobytu v čase 14 dní a viac pred nástupom na pobyt.
  Tieto zvýhodnené podmienky pre zmenu zmluvy možno uplatniť iba na služby ubytovacieho zariadenie, nevzťahujú sa na dopravu a ďalšie služby, ktoré podliehajú odstupnému a poplatkom za zmenu podľa všeobecných obchodných podmienok CK. Pre nový termín alebo osobu sú služby ponúkané za aktuálne ceny a podmienky. V prípade nevyčerpania časti uhradenej zálohy v dôsledku Vami vykonaných zmien, Vám bude na túto vystavený voucher / poukaz, ktorý možno následne uplatniť na akýkoľvek iný zájazd TRAVEL FAMILY s realizáciou do 31. 12. 2022. Nevyužitá záloha Vám bude po uplynutí tohto dátumu vrátená.
 • Balíček Flexibilnej dovolenky Plus od 1. 2. 2021 nahrádza pôvodné balíčky Flexibilnej dovolenky Standard a Premium platné do 31. 1. 2021. Od 1. 3. 2021 je tento balíček tiež rozšírený o vyššie uvedenú možnosť "bezplatného odstúpenia od zmluvy v období 45-30 dní pred začiatkom čerpania služieb", ktorá sa vzťahuje iba na zmluvy uzavreté po tomto dátume.
 • V prípade neodporúčanie cestovať do Vami zvolenej destinácie zo strany slovenských úradov z dôvodov nepriaznivej epidemiologickej situácie, Vám v rámci všetkých zájazdov vždy umožníme bezplatnú zmenu termínu zájazdu pred termínom začatia Vášho zájazdu. V prípade uzavretia hraníc či uverejnenia povinnosti karantény po príchode / prílete do destinácie nebudú v prípade storna zájazdu účtované žiadne storno poplatky zo strany CK.

Flexibilná dovolenka s TRAVEL FAMILY

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje