Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
505

Dovolenka so psom? V Chorvátsku v pohode.

Dovolenka so psom? V Chorvátsku v pohode.

Ak patríte k tým, ktorí sa od svojho domáceho miláčika odlučujú len veľmi neradi, vezmite ho na dovolenku so sebou. Nemusíte obvolávať známych, ani zháňať ten najlacnejší psí hotel v okruhu 50km od svojho bydliska. Jednoducho svojho psa zbalíte ako ostatných členov rodiny a vyrazíte k moru. V Chorvátsku totiž existuje množstvo hotelov a apartmánov, kde psy nepredstavujú žiadny problém.

Icon – ubytování so psom

Kde sa pri mori ubytovať so psom: hotely a apartmány

V ponuke našej cestovnej kancelárie máme pre chovateľov psov skutočne pestrú ponuku ubytovania.


Promajna – Pavilon Dukić B

Obľúbeným cieľom českých turistov so psami je napríklad Pavilón Dukić B v letovisku Promajna. Príjemný štandard za rozumnú cenu ponúka okrem možnosti ubytovať sa so psíkom tiež výrazné zľavy na deti (v sezóne až 70% na jedno dieťa na prístelke). Pri pobyte tu sa vaše deti zabavia v Neptun klube, môžete si s nimi požičať šľapadlá a bicykle. Na pláž to máte iba 150 m, pláž je okruhliaková s pozvoľným vstupom do mora, takže ideálna pre menšie deti.


Brist – Vila Marko

Skvelú dovolenku aj s vaším štvornohým kamarátom si užijete tiež v Briste vo ville Marko. Pekná prázdninová vilka v sebe ukrýva klimatizované apartmány s kuchyňou, vlastným sociálnym zariadením a s bezplatnou WI-FI. Samozrejmosťou je tiež balkón. Na okruhliakovú pláž zídete po schodoch.


   Zoznam ubytovaní so psom – Chorvatsko 2019


Icon – pláže vhodné pre psíkov

Kam vyraziť za kúpaním: psie pláže

Pláže v Rabaci a v Labine umožňujú kúpanie psov na všetkých miestach, kde nie je modrá vlajka. Ubytovanie so psíkom napríklad v Hoteli MARINA. Upravená pláž pre psov v Trogire: Kaštela kod Trogira a ubytovať sa v Apartmánoch MEDENA lebo v hoteli MEDENA. Pláže v okolí mesta Slano pri Dubrovníku s dojazdom z Cavtatu: Hotel REMINSENS EPIDAURUS.

   Zoznam pláži v Chorvátsku vhodných pre psíkovPríjemnú dovolenku so psom praje CK Vítkovice Tours


Volajte zadarmo 0800 567 567  |  Navštívte nás osobne  |   Napíšte nám

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje