Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

455

Dovolenka na jachte: zamávajte chorvátskym brehom

Dovolenka na jachte

Chorvátske pobrežie je nesmierne členité a jeho vody doslova posiate množstvom ostrovov a ostrovčekov. Nikdy si všetky tie malebné zákutia neprehliadnete lepšie ako pri plavbe loďou. Len vy, more a slaný vietor vo vlasoch. Šíre more pred vami a za obzorom slnko, ktoré práve vychádza alebo zapadá.


Za dobrodružstvom a pohodou: 7 dní na mori

Za dobrodružstvom a pohodou: 7 dní na mori

Celý týždeň môžete stráviť na vybranej jachte pre 20—30 osôb. Cez deň sa okrem opaľovania na palube môžete každé tri hodinky kúpať na mieste, kde jachta zastaví. Loď disponuje reštauráciou s barom, kde sa počas dňa stravujete. Každý večer jachta zakotví v niektorom z chorvátskych prístavov a vy máte možnosť prezkúmať mestečko a vyraziť si na jedlo do niektorej z miestnych konob, či taverní. Viac informácií o prázdninách na mori získate u nás na pobočkách v CK Vítkovice tours.


S loďou na vlastnú päsť

S loďou na vlastnú päsť

Ak máte nejakého kamaráta, ktorý vlastní výletnú loď, alebo si jachtu jednoducho s vašou partičkou prenajmete, nebudete ničím viazaní. Pôjdete tam, kam vás zrovna napadne. Nemusíte sa ničoho báť, ani keď medzi sebou nemáte skúseného kapitána. V požičovni lodí si jachtu alebo čln môžete prenajať rovno aj s kapitánom, ktorý vás prevedie všetkými nástrahami šíreho mora. Ak ste ešte nevyplávali, určite oceníte nášho podrobného sprievodcu pre jachtárov, kde nájdete všetko, čo potrebujete o plachtení v Chorvátsku vedieť.


Príjemnú dovolenku praje CK Vítkovice Tours


Volajte zadarmo 0800 567 567  |  Navštívte nás osobne  |   Napíšte nám

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje