Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

963

Aktuálne informácie z destinácií 2021

Informácie na cestovanie 2021

Vážení a milí klienti,
na tejto stránke Vás budeme pravidelne informovať o aktuálnych podmienkach vycestovaní do jednotlivých destinácií a vývoji situácie spojené s realizáciou Vašej dovolenky.

Informácie nižšie platí pre cestovanie do uvedených krajín v súčasnej dobe.

CHORVÁTSKO, ČIERNA HORA, ČESKO, SLOVINSKO, ALBÁNSKO, TALIANSKO,Chorvátsko

 • Do Chorvátska možno vstúpiť na negatívny PCR test alebo rýchly antigénový test (RAT), oba nie staršie ako 48 hodín (od odobratia vzorky) alebo nastúpiť na povinnú 10-dňovú karanténu (túto možno prerušiť/ukončiť PCR alebo RAT testovaním v Chorvátsku a zaslaním scanu testu na e-mailovú adresu, ktorú obdržia pri vstupe do krajiny)
 • Alternatívou je tiež lekárske potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 (do 180 dní) alebo lekárske potvrdenie o 2 dávkach očkovania na COVID-19 alebo lekárske potvrdenie o prekonaní COVID-19 pred viac ako 180 dňami a súčasne aspoň jedna dávka očkovania proti COVID-19Čierna Hora

 • Čierna Hora otvorila hranice pre turistov z EÚ od 1. júna 2020, od 13. marca 2021 je vstup do Čiernej Hory pre cestujúcich prichádzajúcich zo Slovenskej republiky možný po preukázaní sa negatívnym výsledkom testu na COVID-19 nie starším ako 72 hodín, prípadne potvrdením o očkovaní alebo prekonaní COVID-u (protilátky)Česko

 • Česko zaradilo späť Slovensko medzi tzv. červené krajiny – v praxi to znamená, že slovenskí občania môžu do Česka pricestovať s antigénovým testom nie starším ako 24 hodín, alebo RT-PCR testu, nie starší ako 72 hodín a po vstupe vyčkať 5 dní v karanténe. Pred vstupom do ČR vyplniť príjazdový formulár, vzdialeným prístupom ho poslať príslušnej krajskej hygienickej stanici a predložiť doklad o jeho vyplnení na vyžiadanie pri hraničnej alebo pobytovej kontrole.
 • Cestovať z ČR letecky do zahraničia môžu Slováci naďalej, vyžaduje sa respirátor FFP2 a tranzit Slovákov na letisko má stále výnimku
 • Táto krajina patrí od 31. mája 2021 medzi tzv. zelené krajiny, čo znamená, že po návrate na Slovensko netreba absolvovať karanténu – ak ste zaočkovaní, máte imunitu na COVID alebo si po príchode spravíte test
Slovinsko

 • Od 15. mája je Slovenská republika zaradená do slovinského žltého zoznamu (krajiny s lepšou epidemiologickou situáciou oproti Slovinsku), z ktorého vyplýva, že osoby prichádzajúce zo Slovenskej republiky môžu vstúpiť do Slovinska bez nutnosti absolvovania karantény a preukázania negatívneho testu na COVID-19.
Albánsko

 • Albánsko môžeme navštíviť bez nutnosti absolvovania 14-dňovej karantény po vstupe do krajiny či testuTaliansko

 • od 15. mája začína krajina uvoľňovať opatrenia až do júla. Keďže aktuálne v Taliansku hodnotia riziko nákazy ako mierne, krajina prejde na tzv. žlté zóny. Na vstup postačí negatívny PCR test (72 hodín), imunita alebo kompletné očkovanie.
 • do 15. mája platí 5-dňová karanténa po prílete a mierny lockdown v krajine
 • Pri ceste do Talianska treba vyplniť vyhlásenie. Dostupné je v talianskom alebo anglickom jazyku

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje